Clicks5.1K
pl.news
11

Boris Johnson został zapytany, czy jest praktykującym katolikiem

Podczas hucpy G7 brytyjski premier Boris Johnson został zapytany przez redaktora Itv.com, Roberta Pestona, który jest Żydem, czy "jest teraz praktykującym katolikiem", ponieważ wziął ślub w kościele katolickim.

Gdyby był, Johnson musiałby dołączyć do Joego Bidena w ostatnią niedzielę. Odpowiedział jednak: "nie dyskutuję o tak głębokich sprawach. Na pewno nie z tobą". Peston skomentował, że Johnson jest "świadomy, że – na dobre i na złe (na gorsze od dłuższego czasu) – było to istotne pytanie dla wodza i premierów od czasów Henryka Vlll."

Dalej Peston zapytał Johnsona, czy wierzy w Boga. Johnson odpowiedział, parafrazując Psalm 13/52: "Głupi człowiek powiedział w swoim sercu, że nie wierzy w Boga. I na tym poprzestanę." Johnson znany jest z tego, że często cytuje Biblię.

Matka Johnsona, Charlotte Fawcett, jest/ była z niejasnych powodów katoliczką i ochrzciła syna jako katolika. Jego matką chrzestną jest Lady Rachel Billington, córka Lorda Longforda (+2001), nawróconego i zagorzałego katolika.

#newsSakywtzhru

KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Praktykuącym to on jest ,ale satanistą i masonem !
Konfederacja Korony Polskiej
......cytuje -,ale jak widać Stary Testament . Więc wiadomo z kim trzyma .
TomUrb
To zdanie dużo mówi: ""nie dyskutuję o tak głębokich sprawach. Na pewno nie z tobą".
Prawdziwy chrześcijanin (a co dopiero katolik) nie tai swojej wiary.
jac505
Premier Johnson za boga uznał wysokie naukę, wiedzę, technologie. Dla mnie jego wyznanie wiary nie jest prawdziwe. Naraził się przy tym satanistom, że wierzy w Boga i czyta Biblię. Ale jaką Biblię ? Może satanistów ? Módlmy się za ludzi mających wielką władzę.
darek104
Jest masonem i porzucił Kościół tak naprawdę.
jac505
Dlatego mówi o wierze w Boga aby przypodobać się wyborcom-chrześcijanom. Nie wie jaką katorgę sobie szykuje. W Bogu nadzieja, że przeżyje Oświecenie sumień i zmieni życie. Pozdr.
TomUrb
Nie wiem czy kogoś nie obrażam, ale czy ci dwaj to nie są globuliści? 🤪
jac505
Myślę, że nie . Grupa trzymająca władzę na ziemi to bardzo wąska grupa wtajemniczonych, która doskonale wie po co są te szczypionki, które polecili sporządzić i bardzo dobrze przetestować, bo mają tylko jedną szansę i nie mogą jej zmarnować. Pozdr
Konfederacja Korony Polskiej
....." wąska grupa trzymająca władzę " - to ci co maja najwyższe stopnie wtajemniczenia , ale wszyscy pozostali to ich pionki , ale na służbie u tego samego " pana " diabła !