Clicks1.6K
m.rekinek
11
Były pracownik Pfizera potwierdza: Tak, w „szczepionce koronowej” jest tlenek grafenu Karen Kingston, były pracownik firmy Pfizer i obecny analityk branży farmaceutycznej i urządzeń medycznych, …More
Były pracownik Pfizera potwierdza: Tak, w „szczepionce koronowej” jest tlenek grafenu

Karen Kingston, były pracownik firmy Pfizer i obecny analityk branży farmaceutycznej i urządzeń medycznych, przedstawiła niepodważalny materiał, którym należy się podzielić z CAŁYM ŚWIATEM!

Szczepienie, znane jako „szczepienie COVID”, jest trującym wyrokiem śmierci i nikt nie powinien być poddawany szczepieniom.

Hiszpańscy naukowcy odkryli niedawno, że szczepionki koronowe firm Pfizer i AstraZeneca są w dużej mierze wykonane z tlenku grafenu. Weryfikatorzy faktów i media oszaleli, aby obalić doniesienia o odkryciu.

Karen Kingston, były pracownik firmy Pfizer, potwierdziła, że tlenek grafenu jest obecny w szczepionkach Covid. „Ta informacja jest niezwykle trudna do znalezienia” – powiedziała w programie Stew Peters Show.

Kiedy Peters zapytała, czy tlenek grafenu jest obecny w szczepionkach koronowych, odpowiedziała jednoznacznie: „100 procent, to jest niepodważalne”.

Kingston podejrzewa, że ten składnik nie jest wymieniony w patentach na szczepionki, ponieważ jest toksyczny dla ludzi i może dosłownie łączyć się z Internetem. „Badają, ile można wstrzyknąć ludziom, zanim umrą. Jesteśmy świnkami morskimi ”.

Aktywacja może spowodować obrażenia i śmierć.

Były pracownik Pfizera wyjaśnił, że grafen może przewodzić prąd. Gdy grafen ma ładunek dodatni, niszczy wszystko, z czym się styka. W tej chwili cząstki są naładowane neutralnie. W przypadku aktywacji przez pole elektromagnetyczne może dojść do uszkodzenia i śmierci. Według Kingstona zależy to od tego, ile nanocząstek znajduje się w organizmie i gdzie się znajdują.

Kiedy przeczytała informacje, mocno płakała. „Nie wiedziałam, że kobieta może tak bardzo płakać” – powiedziała.

„To jest broń biologiczna. To planowane ludobójstwo ”.

uncutnews.ch/…henoxid-im-corona-impfstoff-und-das-ist-der-grund/
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Mnie nie musi nikt potwierdzać ! od lat dudnimy o tym ,że masoni będą nas zniewalać , depopulować ( również szczepionkami ) i znakować znamieniem bestii 666 ( chipami )