Clicks2.4K

Robert Winnicki: PiS to antynarodowcy, którzy popierają globalizm, eurokołchoz i homoseksualizm w Ue

m.rekinek
99
MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu nie walczy z tym (wręcz popiera) o czym mówi Robert Winnicki . Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE. Popiera …More
MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu nie walczy z tym (wręcz popiera) o czym mówi Robert Winnicki . Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE. Popiera wspólna armię unijną, CETA I TTIP oraz wiele innych antynarodowych i globalnych rozwiązań pozbawiających Polskę suwerenności. Przypominamy, że pis również popierało i podpisało traktat lizboński. Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem. Wielorasowość i multikulturalizm = białe ludobójstwo

Definicja z Wikipedii czym jest ludobójstwo.
''Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.''

Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo! Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta gdzie szerzy się przestępczość. Przykłady: ludobójstwo w RPA na białych europejczykach, których murzyni zabili 68.798 od 1994 r.. Rozpad Czechosłowacji. Wojna na Bałkanach po rozpadzie Jugosławii. Wojna północ południe w USA. Konflikty rasowe w USA. Ludobójstwo plemienia Hutu na plemieniu Tutsi ok. 1100.000 zabitych. Żydowska okupacja Palestyny i 60 letni konflikt w strefie gazy itp.. Liczne getta oraz konflikty rasowe w Brazylii, USA, Londynie, Francji i Szwecji, następnie wojujący i robiący zamachy terrorystyczne islamiści, którzy nawołują do islamizacji oraz dżihadu, jak i czarne dzielnice, gdzie szerzy się przestępczość kryminalna, czarne gangi itp..

youtu.be/g92EwPh3H9I
LovVal
LovVal and one more user like this.
LovVal likes this.
romek4562 likes this.
wacula25wp.pl
peccatoribus
Winnicki na tej samej zasadzie atakuje "globalizm", jak Putin, gdy "walczy " z pederastami", a jednocześnie w ich sieciach aż roi się od pedofili, homoseksualizmu i wszelkich zboczeń.Ostatnio , bodaj w Jekaterenburgu, organizacja miejscowa "genderowa", zorganizowała kilkuset osobowy "pogrzeb" kotu, który został przejechany przez samochód, i domagała się oficjalnie do ustanowienia pomnika temu …More
Winnicki na tej samej zasadzie atakuje "globalizm", jak Putin, gdy "walczy " z pederastami", a jednocześnie w ich sieciach aż roi się od pedofili, homoseksualizmu i wszelkich zboczeń.Ostatnio , bodaj w Jekaterenburgu, organizacja miejscowa "genderowa", zorganizowała kilkuset osobowy "pogrzeb" kotu, który został przejechany przez samochód, i domagała się oficjalnie do ustanowienia pomnika temu kotu w tym mieście! Kuźwa, amerykańscy zboczeńcy powinni jechać na kursy szkoleniowe do Rosji!
wacula25wp.pl likes this.
Traper
Brawo Panie Winnicki! Ma Pan całkowitą rację. Ale niestety, nasze "małe móżdżki", całymi dniami karmione kłamstwami "polskich" mediów - nadal uważają tych zdrajców za propolskich.
Borkowska96 and one more user like this.
Borkowska96 likes this.
Weronika.S likes this.
yaphet
Transformacja żydokomuny w żydosyndykat, który instaluje swoje pacynki w krajach okupowanych, co cztery lata pozwalając tubylcom na igrzyska zwane świętem demokracji.
Weronika.S likes this.
Agnus likes this.
mariba
pobeczało się niewolnictwo zdrajców AWS-owsko PIS-owskich - V Kolumna Putina ma głos: Robert Winnicki!
Weronika.S likes this.
osdamen and 3 more users like this.
osdamen likes this.
molot likes this.
Allegro likes this.
Czeslaw Lipka likes this.
Weronika.S
To wszystko było wiadome przed wyborami. PiS jednak prezentował się jako katolicki, aby się podpiąć pod RM, a RM z kolei nie dawało w swych programach szans narodowcom.
Borkowska96 and 3 more users like this.
Borkowska96 likes this.
Czeslaw Lipka likes this.
mariba likes this.
Młot na posoborowe likes this.
Verbum Dei aeternum likes this.
mariba
Brawo Winnicki !!! Brawo - tak trzymać i przegnamy tych AWS-owsko PIS-owskich zdrajców jak przegnaliśmy volksdetschów z PO-Tusk !!!
Weronika.S and one more user like this.
Weronika.S likes this.
Verbum Dei aeternum likes this.
mk2017 likes this.