Clicks1K
csk.news
2

Čo je Katolícke musí patriť Katolíkom!

Všetci poznáme veľké stránky, ktoré vás zaväzujú k tomu, čo považujú za „politicky správne“. Cirkev je pre nich „politicky podozrivá“. Na ich stránkach sú katolíci iba opovrhnutým dodatkom, ktorý existujú z milosrdenstva pánov tohto sveta.

Na rozdiel cenzúry v Silicon Valley je Gloria.tv miestom, ktoré prevádzkujú Katolíci pre Katolíkov. Realizujeme všetky skvelé technické nápady. Gloria.tv je nevyhnutná, pretože Katolíci, ktorí sú skutočne Katolíci, nebudú ovládaný záujmom sveta.

Gloria.tv ponúka nielen obrovské množstvo Katolíckeho obsahu a informácií. Taktiež dovoľuje Katolíkom, aby hovorili slobodne a aby sa spájali s katolíkmi z celého sveta.

Stali sme sa celosvetovým spoločenstvom verných Katolíkov. Je to váš príspevok, ktorý buduje túto sieť plnú viery, tepla, humoru, vtipnosti, inteligentnej kritiky a niekedy dokonca hlúposti.

Ďakujem za vaše modlitby, vaše veľké srdce, lásku ku Cirkvi. Gloria.tv sa snaží vyživovať vašu odvahu, radosť a nádej. Spoločne udržujeme Gloria.tv.

Gloria.tv vás neobťažuje reklamami, ktoré by tiež ohrozili našu nezávislosť. Preto zvážte podporu svojim veľkorysím darom.

Darovať môžete kreditnou kartou alebo cez paypal prostredníctvom Kindful kliknutím sem

pre bankový prevod použite číslo účtu:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

ĎAKUJEME!

Obrázok: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsObeoonkmfe

apredsasatoci
Už som čítala všeličo. Ale tvrdiť, že démoni majú šancu na Spásu, to je ešte väčšia pecka ako modlosluzoba bergoglia.