Clicks6.1K
Tesa
18
OKO_press - papież Franciszek @Pontifex_pl pocałował w rękę prezesa fundacji "Nie lękajcie się" fundacja reprezentuje ofiary księży pedofili z papieżem rozmawiały @JoankaSW @agatadiduszko i #Mare... …More
OKO_press - papież Franciszek @Pontifex_pl pocałował w rękę prezesa fundacji "Nie lękajcie się" fundacja reprezentuje ofiary księży pedofili z papieżem rozmawiały @JoankaSW @agatadiduszko i #Mare...

OKO_press on Twitter: "papież Franciszek @Pontifex_pl pocałował w rękę prezesa fundacji "Nie lękajcie się" fundacja reprezentuje ofiary księży pedofili z papieżem rozmawiały @JoankaSW @agatadiduszko i #MarekLisiński twitter.com/…/109820060616094…"
ko.news and 10 more users link to this post
Verba Veritatis
Co ta J.S.Wielgusowa Bergogliowi się w pas klania???...
😀 😀 😀
pielgrzym55
Może po stopach jeszcze całować?
aseret2
UWAGA!! pan bergoglio jest doskonałym aktorem, każdy jego gest jest starannie wypracowany , przygotowany
Jota-jotka
,,A papież Franciszek jest przygotowany na manipulację nawet chociaż byłby w manipulowaniu to i tak znajdzie wyjście po Bożemu czyli w pokorze i uniżeniu ,,........

Odnosząc się do samego gestu i zakładając że znamy intencję papieża Franciszka (jak opisane i wyjaśnione ,zgodne z tym postem )
To jest to mistrzostwo świata.
Weronika....S
Mnie to całowanie przez papieża innych po rękach, nie pierwszy raz, jako katoliczce nie podoba się. Klęczy, przed ludźmi i całuje ich po rękach, a nie widać, aby uklęknął przed Najświętszym Sakramentem i pocałował krzyż Chrystusa. Powiem więcej, mnie to mierzi, gdyż poniża, zażywszy, że jest papieżem, poniża swój urząd.
Rafał_Ovile
Papież to jest Benedykt XVI, który jest pod Krzyżem. Módlmy się za niego codziennie!
Anieobecny
Za Franciszka też modły zanośmy...
A gorliwsze nawet...
ELOHIM.
Pokora jest silniejsza od pachy! Tym gestem Papież zamkną usta lewakom i okazał miłość i szacunek dla bliźniego
HOOI II
Pokora jest silniejsza od pachy!
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
śmiechu po pachy ;)
Rafał_Ovile
"pokorne" ciele dwie matki ssie
osdamen
Niedługo biskup Rzymu będzie się schylał i całował wszystkich odszczepieńców, heretyków, schizmatyków, żydów, muzułmanów, hindusów, ateistów, pedofilów, wszelkiej innej maści zboczeńców tam gdzie sam daleko ma sprawy i życie wieczne i doczesne katolików - czyli w "*****"
Piotrek pod
Franciszek całując ateistów po rękach dziękuje im za ich pracę i wytrwałość.
Matricaria
"Franciszek całując ateistów po rękach dziękuje im za ich pracę i wytrwałość."

Celna uwaga opisująca wzruszający obraz jaki dane nam było zobaczyć.
Papież przeprosił za naszych biskupów którzy nie zdobyli sie na ujawnienie danych o pedofilii w diecezjach.Z jakich powodów tego nie uczynili? Domyślać się można najgorszego,to o czym pisał ks.Isakowicz-Zaleski,homolobby dusi w łapach wszystko i nie …More
"Franciszek całując ateistów po rękach dziękuje im za ich pracę i wytrwałość."

Celna uwaga opisująca wzruszający obraz jaki dane nam było zobaczyć.
Papież przeprosił za naszych biskupów którzy nie zdobyli sie na ujawnienie danych o pedofilii w diecezjach.Z jakich powodów tego nie uczynili? Domyślać się można najgorszego,to o czym pisał ks.Isakowicz-Zaleski,homolobby dusi w łapach wszystko i nie wyda swoich.
Lekarstwem na to dziadostwo może być tylko akt szczerej pokuty.
Swego czasu dr Półtawska podjęła się misji kuriera aby donieść papieżowi Janowi Pawłowi o skandalicznych wyczynach abp Peatza.Niewiele to dało,dopiero nagłośnienie sprawy w mediach wymusiło jego dymisję.Pewien ksiądz tak to skomentował – "To cień komuny. Za komuny nie można się było wystawiać na ciosy, każdy grzech w polskim Kościele zamiatano pod dywan, żeby nie dawać tamtym argumentów. Wie pan, choćby się waliło i paliło, trzeba dalej robić swoje."