Kauza Novak Djokovic & Australian Open – čo možno neviete

18.01.2022
V Srbsku sa začiatkom januára konali masové protesty proti začatiu ťažby na jednom z najväčších ložísk lítia v Európe, objasňuje zaujímavú súvislosť s fašistickým incidentom ohľadne deportácie svetovej jednotky z Austrálie advokát Peter Weis.

Mainstream sa pustil do Novaka Djokovica pre porušenie imigračných pravidiel a v konečnom dôsledku sa všetko točí okolo toho, že nie je očkovaný. To, že na Australian Open hrá pomerne veľa neočkovaných, akosi média neprezentujú.

Čím si Novak za poslednú dobu pohneval austrálsku vládu tesne pred Australian Open? Akiste všeličím. Ale určite aj týmto:

V Srbsku sa konali masové protesty proti začatiu ťažby na jednom z najväčších ložísk lítia v Európe. Ide o investíciu za cca 2,4 mld. Investorom je gigant RIO TINTO (podnik má jedno zo sídel v Melbourne, Austrália). Vyzerá to tak, že tlak verejnosti smeruje jednoznačne k zmareniu tejto investície. Zdroj TU.

Lítium mimochodom za poslednú dobu vzrástlo na trhoch o viac ako 450 percent. Je to komodita blízkej budúcnosti. Green deal sa bez lítia a batérií jednoducho aktuálne uskutočniť nedá.

Možno by sa to nejako aj vyriešilo, pokiaľ by sa do situácie nebol vložil verejne sám Djokovic (zdroj TU). Postavil sa ZA spravodlivosť a pravdu. PROTI finančným záujmom austrálsko-anglického gigantu. A možno aj preto dostal jednu otcovskú. A že krstný otec u tasmánskych diablov má ruku dlhú, mu obratom dalo pocítiť aj Francúzsko, ktoré už avizovalo, že neočkovaný si nezahrá ani v Paríži (zrejme už tušia, že tam tiež nevyplní správny formulár…).

A týmto to nekončí, hrozí zákaz kam inam, ako do SŠA a aj sponzor Lacoste možno zatiahne ručnú brzdu. (zdroj TU). Majster nemajster. Nejde o šport, ide o politiku, ehm, vakcínu. Nuž vakcína je sloboda aj vo svete. Na Slovensku boli hotoví vizionári, keď to heslo vymysleli (teda okopírovali zo zahraničnej príručky). Len zabudli povedať, že nedať si vakcínu, je diskriminácia. Taká echt, ako z učebnice. Čím ohrozuje neočkovaný Novak očkovaných, ktorí sú predsa tak efektívne chránení pred všetkými Novakmi (samozrejme okrem toho, že bez myokarditídy by ich možno uhnal aj v o triedu lepšom výkone)?

Záver si urobte sami. Netreba vidieť všetko čierno-bielo. Média hlavného prúdu prezentujú, čo prezentovať chcú, prípadne musia. Konfrontujte zdroje, začnite myslieť nezávisle. Tento svet sa prudko mení. Dáva ľuďom jedinečnú príležitosť buď aktívne precitnúť do pravdy, alebo zhniť v nekonečnej pasívnej hlúposti.

Autor: JUDr. Peter Weis - advokát a konateľ

Zdroj: Advokátska kancelária Weis & Partners
Marieta Ria
Co se o Novakovi Djokovičovi neví:

Dal 1 000 000 eur italským nemocnicím na boj s Covid19
Dal 1 000 000 eur srbským nemocnicím na boj s Covid19
Dal peníze Španělsku na boj s Covid19
Daroval peníze Austrálii na boj s lesními požáry
Daroval finanční prostředky na programy Melbourne City Mission pro chudé děti
Koupil CT skener pro bělehradskou nemocnici Dragiša Mišović
Pronajal si soukromé letadlo,…
More
Co se o Novakovi Djokovičovi neví:

Dal 1 000 000 eur italským nemocnicím na boj s Covid19
Dal 1 000 000 eur srbským nemocnicím na boj s Covid19
Dal peníze Španělsku na boj s Covid19
Daroval peníze Austrálii na boj s lesními požáry
Daroval finanční prostředky na programy Melbourne City Mission pro chudé děti
Koupil CT skener pro bělehradskou nemocnici Dragiša Mišović
Pronajal si soukromé letadlo, aby dopravil dívku se vzácným onemocněním do Spojených států na léčbu
Dal 1 000 000 $ na Australian Open ve prospěch juniorů
Dal 500 000 eur na boj se záplavami v Srbsku
Věnoval 110 000 eur na boj proti povodním v Bosně a Chorvatsku
Vybráno 1 500 000 $ pro školky poškozené povodněmi
Dal miliony eur na vzdělání chudých dětí do třinácti let.
Zaplatil zimní přípravu 15 srbským tenistům
Nabídl Lorenzovi Musettimu jízdu soukromým tryskáčem, aby nezmeškal Wimbledon nebo školní test
Boj za zájmy hráčů v celém podniku
Je vzorem pro svůj zdravý životní styl a stravování
Svou povahou a psychickou odolností je vzorem
Je vzorem ve své pracovitosti a sebekázni
Hrajte každý turnaj nejen proti soupeřům, ale taky proti divákům
Dominoval na hřišti jak proti Nadalovi, tak proti Federerovi, celou svou kariéru odehrál v éře Nadala a Federera.
Avšak jeho největší hřích je to, že je Slovan...
(z mailu)
dyk
VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, …More
VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! A potom se někdo diví Djokovičovi, že si nechce vstříknout tenhle šmejd! | AE News

VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! A potom se někdo diví Djokovičovi, že si nechce vstříknout tenhle šmejd!

Vakcíny začínají páchat neuvěřitelné škody a mnoha lidem to pomalu, ale pozdě začíná docházet. Rozsah škod způsobený masovým očkováním dosáhne nevyčíslitelných hodnot, zejména na lidském zdraví a životech. Dojde ke zničení kariér mnoha sportovců, ale i zpěváků a všech lidí, u kterých během práce dochází ke zrychlování srdečního tepu a tím pádem oběhu krve a potřeby vyššího čerpání kyslíku do orgánů. Dostali jsme dnes do redakce odkaz na děsivé video a událost, ke které došlo již před několika dny. V australském Sydney právě probíhá ATP Cup a právě během jednoho zápasu došlo k dalšímu kolapsu sportovce během náročného fyzického výkonu.