Clicks20
NewsLetters

BВП: Дух брехні, родовище зла, хрещення та глобальне антихрещення через мРНК

Дивіться це відео також на:
wistia.com/medias/vm4z5avxbp
bitchute.com/video/ooXc2YF5Y7ZA/
ugetube.com/watch/YZHAGhstjbiNDZR
rumble.com/vpauzx-42497133.html cos.tv/videos/play/32125561865016320


Диявол ‒ це дух, у нього немає тіла. Він може впливати безпосередньо на наше мислення. Наприклад, вирішується якась проблема ‒ і раптом комусь прийде т.зв. надзвичайне натхнення, яке в той момент вплине на його мислення. Але він виявить, що для досягнення бажаної мети мусить використати серйозну брехню, підступ, зло... Таке натхнення може бути безпосередньо від духа брехні, або може походити з родовища зла в нас, яке Біблія називає терміном стара людина, (первородний) гріх. Це родовище впливає на наш розум і волю. Необхідно знати, що родовище зла в людині разом з духом брехні є головною причиною всього зла на цій землі, усіх злочинів і воєн, ненависті, убивств, збочень тощо.

На самому початку, у перших людей ‒ у людській природі ‒ цього родовища зла ще не було. Ця духовна інфекція зла була набута через вчинок перших людей. Перед тим вони були дуже розумні та мали здібності, які втратили після гріха. Повіривши духу брехні, вони духовно з’єдналися з ним, і духовна інфекція брехуна та вбивці увійшла в природу людини. Тоді внутрішнє відступництво від Бога проявилося конкретним вчинком. Якщо людина йде шляхом обману і злочину, то цим притупляє голос совісті і стає медіумом духа брехні і зла.

Диявол ‒ це дух, набагато розумніший і досконаліший, ніж людина, але його сутність є зла. Ми називаємо його злим духом, ангелом світла ‒ люцифером, сатаною, дияволом. Як протягом усієї історії людства, так і сьогодні він навіює злі натхнення окремим людям, обманює народи, розпалює ненависть, ініціює злочини, вбивства (навіть ненароджених дітей), тиранію, війни, геноцид і всю комедію з т.зв. ковідом і зміною клімату. Він завжди прикриває все позитивними термінами, тобто подає брехню як правду, а зло як добро. Ісус назвав його брехуном, батьком брехні, вбивцею (Ів. 8,44). Часто він діє не безпосередньо, а через родовище зла, яке через перший гріх духовно трансплантував у людську природу. У псевдорелігіях диявол вимагав пошани, підпорядкування і навіть людських жертв.

Дух зла має своїх медіумів, яких просуває на ключові місця, де є політична чи релігійна влада, щоб через зловживання авторитетом діяти глобально. Потрібно знати, що Франциск Бергольйо є недійсним папою, тому що він проповідує фальшиве вчення, яке веде до самоліквідації християнства.

На прикладі глобальної ковід-істерії це родовище зла, брехні та смерті повністю викрилося, виявилася схильність до брехні та ненависть до правди. Люди поклоняються «образу звіра» ‒ телебаченню та мейнстрім-медіа, а тому повірили брехні і приймають небезпечну мРНК-вакцину, від якої настійливо застерігають непідкупні експерти! Але обманених людей не переконують навіть факти. Хто відкидає правду в повсякденному житті, той відкине її і тоді, коли йтиметься про життя ‒ і не тільки про дочасне, але й про вічне.

У нашій людській природі, хоч вона порушена родовищем зла, є глибоке прагнення правди і справжнього щастя. Бог створив нас на Свій образ, вклавши в матерію тіла безсмертний дух, яким ми подібні до Бога. Аж в цьому найглибшому нашому нутрі душа відділяється від духа (пор. Євр. 4,12). Людський дух є нашим внутрішнім – духовним – я. На нашу душу і мислення він діє особливо через совість. Наш дух є чистий, він прагне Бога, бо від Нього бере свій початок (Бут. 2).

При хрещенні людина отримує Боже життя і стає живим храмом Божим: «Хіба ж не знаєте, що ваше тіло – храм Святого Духа, який живе у вас? Його ви маєте від Бога» (1 Кор. 6,19). «Ви прийняли духа усиновлення, яким кличемо: „Авва-Отче!” Сам цей Дух свідчить разом із нашим духом, що ми ‒ діти Божі; а коли діти, то й спадкоємці Божі ‒ співспадкоємці Христа, якщо ми страждаємо разом із Ним (з Ісусом), щоб разом з Ним і прославитися» (Рим. 8,15-17). Через тайну хрещення відбулося глибоке з’єднання з Ісусом Христом, нашим Господом, з таїнством Його смерті та воскресіння: «Чи ж ви не знаєте, що всі ми, що в Христа Ісуса охрестилися, у смерть Його хрестилися (занурилися)?» (Рим. 6,3). «З Христом у хрещенні ви були (духовно) поховані, з Ним ви разом також воскресли, вірою в силу Бога» (Кол. 2,12). «А коли ви з Христом воскресли, то шукайте того горішнього… Думайте про горішнє, а не про земне. Бо ви померли (для світського способу життя), і життя ваше поховане з Христом у Бозі» (Кол. 3,1-3). Щоб ми могли реалізувати глибоке таїнство хрещення, треба жити з віри, яка зростає через молитву ‒ розмову з Богом, через читання Божого слова, через пошук правди і любов до неї.

Але сьогодні дух брехні в мас-медіа нав’язує нам масове антихрещення, через яке хоче поневолити і знищити ціле людство. Це відбувається при прийнятті мРНК-вакцини. Вона містить тканину з ненароджених і згодом убитих дітей. Це обряд сатанізації, бо кров цих дітей лежить на всіх тих, які прийняли цю вакцину, і таким чином, через притуплене сумління, потрапили під владу сатани, який ненавидить Бога і людину.

Що мають робити ті, які дозволили себе обманути? Є тільки один шлях порятунку – покаяння! Нехай вже не приймають наступної вакцини. Однак певні наслідки залишаються, а тому потрібно терпляче їх нести як частину покаяння. Це хвороби і терпіння як наслідок вакцинації, або навіть смерть. Важливий елемент покаяння ‒ це виділити собі щодня хоч одну годину на молитву, але краще було б десятину часу, тобто дві з половиною години, а пенсіонери можуть і більше. «Хто прикличе Ім’я Господнє, спасеться». Тому щодня хоча би перед сном повторюй молитву покаяння, яка містить в собі Боже Ім’я: «Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене, грішного!» Повторюй це п’ять разів, усвідомлюючи 5 ран Ісуса, якими Він був смертельно поранений, коли заради тебе дозволив прибити Себе на хрест.
+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

4.11.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8