mariamilucka
Papež nechť je na stráži před divotvůrci, neboť se blíží čas, kdy se objeví nejúžasnější události na zemi i ve vzduchu. V povětří budou slyšet hlasy, lidé budou bušit hlavami o zdi a přivolávat smrt. Na zemi převládnou špatné knihy a duchové temnoty všude uspí službu Bohu. V roce 1864 bude Lucifer spolu s velkým množstvím démonů vypuštěn z pekla. Hromové rány zachvějí městy a zemětřesení pod …More
Papež nechť je na stráži před divotvůrci, neboť se blíží čas, kdy se objeví nejúžasnější události na zemi i ve vzduchu. V povětří budou slyšet hlasy, lidé budou bušit hlavami o zdi a přivolávat smrt. Na zemi převládnou špatné knihy a duchové temnoty všude uspí službu Bohu. V roce 1864 bude Lucifer spolu s velkým množstvím démonů vypuštěn z pekla. Hromové rány zachvějí městy a zemětřesení pod sebou pohřbí celé země. To znamená, že mrtví, kteří žili na zemi, na sebe vezmou podobu spravedlivých. Duchové zemřelých budou probuzeni k životu duší, aby tak snáze sváděli lidi. Tito zdánlivě k životu vzbuzení mrtví, mezi nimiž se skryjí démoni, budou hlásat jiné evangelium, odporující Ježíšovu evangeliu a popírající nebe i peklo. Všechny tyto duše jako by se znovu usadily ve svých tělech. Všude se budou odehrávat nejpodivuhodnější zázračné věci, protože pravá víra vyhasla a falešné světlo zaslepuje svět. Ano, bude to doba temna a Církev projde hroznou krizí.

Viac tu: la-salette.webnode.sk
mariamilucka
Ako satan kradne čas na Boha a klamstvá satana v živote človeka - o. Mikuláš Tressa Ako satan kradne čas na Boha - klamstvá satana v živote človeka - o. Mikuláš Tressa
F.L.Věk
Satanův scénář divadla invaze mimozemské civilizace je jistě jedním z plánů. Zatím to bohužel vypadá tak, že tyátr s koróňou by mohl stačit. Je to "geniální" prostředek zla jak zastavit veškerý život v rámci "humanity."
Libor Halik
Može to byť napr. aj z Cernu. Preto som do nadpisu dal "Asi zvuky z pekla..." Je možné, že nás chcú na klamstvo mimozemšťanov nahovoriť. ac24.cz/…/mimozemstane-ex… a ac24.cz/…/pyramidy-byly-v… Chceli by robiť aj nejaké projekcie na nebi akože "zázraky" - aby oheň z neba padal na Antikristov rozkaz dle Zjavenie (Apokalypsa) 13,13.
Lopko21 shares this
1.8K
Zvuky