01:19:37
Svedectvo lekárky o vražde jej otca 58 ročného chirurga MUDr. Zoltána Lischku na covidovom ARO v Košiciach. Nebol zástancom očkovania proti covidu a taktiež zastával názory ohľadne pandémie, ktoré …More
Svedectvo lekárky o vražde jej otca 58 ročného chirurga MUDr. Zoltána Lischku na covidovom ARO v Košiciach. Nebol zástancom očkovania proti covidu a taktiež zastával názory ohľadne pandémie, ktoré sa nezhodovali s oficiálnym naratívom.
Bol fanúšikom alternatívneho rádia Infovojna a zvykol ho často aj medzi lekármi propagovať. Na rozdiel od iných lekárov, ktorí odmietajú ošetrovať netestovaných či neočkovaných pacientov, on vždy ošetril každého bez rozdielu.
Doktorka Lischková uviedla aj príklad, keď jej otec zoperoval jedného chlapca s „čiernou“ nohou, ktorého nikde inde nechceli operovať a ak by ho on neošetril, do 2 dní by chlapec zomrel.
V strede novembra 2021 otec pani doktorky Lischkovej bohužiaľ ochorel na covid.
Nakoľko si bol dobre vedomý, aká je situácia v slovenských nemocniciach, za žiadnu cenu tam nechcel tam ísť. Doslova plakal a prosil rodinu, aby ho do nemocnice nedávali. Zo začiatku sa preto liečil doma.
Rodina sa však o neho bála a chceli mať aj nejaké laboratórne vyšetrenia, preto mu neskôr zavolali záchranku. Tá ho odviezla do košickej Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura na Rastislavovej ulici, teda do rovnakej nemocnice, kde MUDr. Lischka sám pôsobil.
Jeho zdravotný stav však nebol kritický. Keď mu podali kyslík, saturácia krvi sa mu zlepšila na 96%. Bol normálne pri vedomí, obsluhoval sa úplne sám. V nemocnici ho umiestnili na covidovú JIS-ku (bol na rozhraní JIS-ky a bežného oddelenia).
Ako uvádza pani dokrorka Lischková, miestni covidoví lekári poznali postoje jej otca a boli voči nemu značne nepriateľskí.
Hneď v prvý deň hospitalizácie došiel za ním primár Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny (ARO) MUDr. Ján Michlík, ktorý sa mal v nemocnici údajne vyjadrovať, že „neočkovaným pacientom treba zatlačiť oči a poslať ich na druhý svet“.
Napriek relatívne dobrému zdravotnému stavu otca pani Lischkovej mu chcel primár Michlík hneď indikovať pľúcnu ventiláciu.
Ako všetci vieme, napojenie na pľúcnu ventiláciu sa prakticky rovná rozsudku smrti. Umiera na nej 80-90% pacientov, niekde aj 100%. Na ventiláciu sa preto dávajú len pacienti, ktorí sa dusia a nevládzu už sami dýchať ani vysoko prietokový kyslík.
To však nebol prípad MUDr. Lischku, keďže jeho saturácia krvi kyslíkom aj klinický stav boli pomerne uspokojivé.
Podľa vyjadrení pani doktorky Lischkovej na ventilátor nedávali v košickej nemocnici pacientov v oveľa ťažšom stave než bol jej otec, preto nechápala pohnútky MUDr. Michlíka (hoci ich tušila).
MUDr. Lischka ventiláciu samozrejme odmietol a nakoľko to bola jeho jasná vôľa, aj vôľa rodiny, tak na ventilátor ho zatiaľ nenapojili. V univerzitnej nemocnici sa však necítil v bezpečí a nedôveroval tamojším lekárom, preto chcel byť preložený inam.
Rodine sa cez známostí podarilo vybaviť presun otca do Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb (VUSCH), kde pôsobí aj známy lekár MUDr. Török, ktorý má s liečbou covidu veľmi dobré výsledky (pozn. redakcie: lieči totiž inými než oficiálnymi protokolmi ministerstva zdravotníctva).
Všetko už teda bolo vybavené a schválené. Pre MUDr. Lischku bola dokonca poslaná sanitka na prevoz.
Covidové oddelenie Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura ho však odmietalo druhej nemocnici vydať. Vyhovárali sa, že na prevoz do VÚSCH by musel byť pacient s ochorením srdca. To však MUDr. Lischka bol, pretože trpel vysokým krvným tlakom aj ďalším ochorením srdca.
Košická Univerzitná nemocnica aj napriek tomu jeho presun zákerne zmarila.
Ako sa vyjadrila pani MUDr. Lischková, lekári v Univerzitnej nemocnici boli voči jej otcovi celý čas nepriateľskí, vyčítali mu, že sa nedal zaočkovať a mali ním aj natriasať. Podľa lekárov ním triasli „na prebratie“, no jeho dcéra tvrdí, že to je lož, pretože jej otec bol celý čas responzívny (na podnety reagoval normálne).
Podľa vyjadrení MUDr. Lischkovej aj iní zdravotníci a zdravotné sestry dosvedčujú, že mnohí lekári v košickej Nemocnici Louisa Pasteura sú priam hystericky zhypnotizovaní a útoční proti neočkovaným pacientom, mnohí sa mali vyjadrovať, že „neočkovaní nech zomrú“.
Otca doktorky Lischkovej dal primár MUDr. Michník napokon predsa len presunúť na ARO, osobne mu spravil tracheotómiu (dieru do krku pre hadicu na dýchanie) a napojil ho na pľúcny ventilátor.
Dňa 1. decembra 2021 na košickom covidovom ARO napokon MUDr. Lischka zomiera.
Podľa jeho dcéry mal edém pľúc, čo naznačuje, že nemal covidový zápal pľúc. Z čoho mal edém (vodu) pľúc nevie, no má podozrenie, že to mohol spôsobiť už v úvode článku spomínaný experimentálny liek remdesivir.
V lekárskych záznamoch síce podanie remdesiviru uvedené nie je, ale podľa pani doktorky Lischkovej je na ARO oddelení možné všetko, teda aj podanie lieku, ktorý nezapísali do zdravotnej dokumentácie.
Po úmrtí jej otca chceli košickí lekári robiť pitvu, čo však rodina odmietla. Ako dôvod uviedla doktorka Lischová to, že pitve nedôveruje. Ak by mu totiž do pitevnej správy uviedli „covidový zápal pľúc“, potom by už nikto, ani Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, nič neprešetroval a úmrtie by označili za 100% úmrtie na Covid-19. Prípad by bol uzavretý.
MUDr. Lischová je presvedčená, že jej otca úmyselne zavraždili ako pomstu za jeho nekonformné názory na pandémiu a očkovanie.
V rozhovore na Infovojne sa zamýšľa, že keď ona ako lekárka nedokázala zabrániť vražde svojho otca, tak bežný človek v rukách sfanatizovaných lekárov košického covidového ARO musí byť úplne bezmocný.
Ako je možné, že si niečo také vôbec lekári dovolia? Majú totiž pocit absolútnej neohrozenosti.
Pani doktorka Lischková si je vedomá, že proti nej košickí lekári teraz zrejme usporiadajú štvanicu a záplavu trestných oznámení, no ona je ochotná do toho boja ísť. Títo lekári totiž prekročili červenú čiaru a odtiaľ už niet návratu. Zdroj textu: Šokujúce svedectvo lekárky o úmrtí jej otca na covidovom ARO v Košiciach Dávám sem audio, než ho smaže cenzura jinde. V nemocnici sa ako prvé opýtali: Prečo bol tak neskoro zaočkovaný? Podali mu monoklonálne protilátky, ač mu bylo iba 58 rokov a nemajú sa podávať ľuďom do 65 rokov.
Public domain
warez
Uprimnu sustrast.
Zuzana Schlosserova shares this
416
ekans
vůbec ho neměli do nemocnice pouštět
ekans
a nebo ho vzít na revers, škoda že jsou lékaři v rodině
apredsasatoci
3 lekári v rodine a zľakli sa.
Libor Halik
Do této konkrétní nemocnice ho nejspíš v tomto čase za tohoto vedení nemocnice pouštět neměli.
U.S.C.A.E.
Trepifajksl
“Jsou jen tři stupně lži: lež, hnusná lež a statistika,”
Benjamin Disraeli
U.S.C.A.E.
tak je a že vraždia no však Katolík to pripúšťa že to robia lebo doktor je stále iba človek s následkami dedičného hriechu alebo ako taký ho majú a bez Viery a myslím nenominálnej nemajú zábrany

láska k peniazom a opojenie mocou nad ľuďmi niektorí a nie zas tak úplne málo sa ale držia aspoň prirodzeného zákona tam všetka česť
Trepifajksl
Nechci sýčkovat, ale mám dojem, že i většina doktorů je všehoschopná. Nemají to jako poslání a neléčí z lásky k lidem.
apredsasatoci
Takto by si nemal písal o pánov doktoroch.
Pani doktori a pani učitelia sú vzorka inteligencie naroda.
A potom to vyzerá, za národ je hovädo!
Trepifajksl
Zažil jsem i jednu doktorku-anděla. Byla to věřící katolička, plná lásky. Stará paní doktorka Pěnkavová. Komunisti ji pěkně zatápěli a odsouvali na nekvalifikovaná místa. I ve stáří se věnovala pomoci lidem v jejich utrpení. Půjčovala mi knihy-klasiky a zanechala ve mně, tehdy mladém hipíkovi, nesmazatelnou stopu. Tenkrát bylo pro mě zajímavé, že s ohledem na mé problémy se mě ptala, jestli …More
Zažil jsem i jednu doktorku-anděla. Byla to věřící katolička, plná lásky. Stará paní doktorka Pěnkavová. Komunisti ji pěkně zatápěli a odsouvali na nekvalifikovaná místa. I ve stáří se věnovala pomoci lidem v jejich utrpení. Půjčovala mi knihy-klasiky a zanechala ve mně, tehdy mladém hipíkovi, nesmazatelnou stopu. Tenkrát bylo pro mě zajímavé, že s ohledem na mé problémy se mě ptala, jestli nejsem náhodou žid a zda věřím v Trojici. V té době jsem to ještě nechápal, dnes už souvislosti chápu. Jak byla stará, tak byla nesmírně krásná. Vyzařovalo to z ní na dálku.