Clicks533
Libor Halik
1
Nejbohatší se domluvili před r 2012, že nás vyvraždí. 48s NYorkské setkání-Bill Gates, David Rockefeller, Warren Buffett, George Soros (Rothschildův), Michael Bloomberg, 57s dle seznamu miliardářů z …More
Nejbohatší se domluvili před r 2012, že nás vyvraždí.

48s NYorkské setkání-Bill Gates, David Rockefeller, Warren Buffett, George Soros (Rothschildův), Michael Bloomberg, 57s dle seznamu miliardářů z časopisu Forbes hodnota pěněz účastníků schůzky byla 120 miliard dolarů (dle prof. Katasonova jsou Rothschildi mnohem bohatší, ale nezveřejňují to), 2min 42s světová populace v r.2012 dosáhne 7 miliard. (video je z r2011 či starší), 2min 48s Bill Gates-zarazíme populaci na 8,3 miliardách lidí (čili očkováním smrtelné nemoci rozšíříme, mládež zneplodníme, děti potratem a důchodce eutanázií zavraždíme). L: Byla zvolena horší varianta - má přežit jen 1miliarda, což lze poznat z toho, že do nejosobnějších identifikačních karet občanů všech států jsou mezinárodně umísťovány cifry do maxima 1 miliardy dle: www.youtube.com/channel/UCs6Agc6DvG7dZ8… Současně je jen 1 miliarda obyvatel zapsána i na kamenných deskách vyfocených na začátku a na konci videa. Detailněji o těch deskách jsem psal před lety.
Lindner Jiří
Kdejaký miliardář může připravovat co chce,ale o všem rozhoduje Bůh a kdo v Boha důvěřuje ať zůstává v klidu a Božím pokoji, vše tyhle lidské plány mamonářů,víte kde končívají.