Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks78

Marsz niepodległości

tommy1
JUTRO ULICAMI WARSZAWY PRZEJDZIE MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 10 listopada 2019 17:57/w Informacje, Polska Radio Maryja Już jutro ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości. Tym razem pod hasł…More
JUTRO ULICAMI WARSZAWY PRZEJDZIE MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI
10 listopada 2019 17:57/w Informacje, Polska
Radio Maryja


Już jutro ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości. Tym razem pod hasłem „Miej w opiece naród cały”. Transmisja z wydarzenia na antenie Telewizji Trwam.

Trwają ostatnie przygotowania do jutrzejszego Marszu Niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00 modlitwą różańcową na rondzie Romana Dmowskiego.

– O godzinie 14.00 jest oficjalne otwarcie. Około godziny będziemy tam przemawiać, będą występy artystów. Potem przejdziemy Alejami Jerozolimskimi w stronę Mostu Poniatowskiego, z mostu zejdziemy serpentynami. Będziemy szli Wybrzeżem Szczecińskim, wejdziemy w ulicę Siwca na błonia Stadionu Narodowego – poinformował prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

To tam zakończy się przemarsz – powiedział Robert Bąkiewicz. O bezpieczeństwo będzie dbała policja oraz straż Marszu Niepodległości.

– Strażników jest ponad 400 w tym momencie: grupy, które zabezpieczają stałe punkty; grupy, które zabezpieczają czoło przemarszu; grupy, które są odpowiedzialne za wszystkie newralgiczne punkty – zaznaczył wiceprezes stowarzyszenia oraz szef straży marszu Mateusz Marzoch.

Tegoroczny X Marsz Niepodległości odbędzie się pod hasłem: „Miej w opiece naród cały”. Transmisja z wydarzenia na antenie Telewizji Trwam.

www.youtube.com/watch