Clicks1.5K
pl.news
4

Amoris Laetitia może być drogą do piekła

Ponieważ Amoris Laetitia "wydaje się" pozwalać cudzołożnikom na dalsze życie w grzechu, może prowadzić w konsekwencji do zniszczenia duszy raz na zawsze, twierdzi biskup Athanasius Schneider.

W czasie konferencji w Polsce powiedział on: "nie możemy igrać z naszą wiecznością". Według Schneidera, Franciszek ponosi "poważną odpowiedzialność" za obecną sytuację, ponieważ "nie robi nic, aby temu zapobiec".

Biskup zaznacza, że "wolą Boga jest, aby akty seksualne były dozwolone i pożądane przez Niego jedynie w ważnym małżeństwie. Nie ma od tego wyjątków".

#newsKziwcfpdcx
Quas Primas
Bez powrotu do krystalicznej doktryny katolickiej (Biblioteka ’58) i do Mszy Świętej w tradycyjnym rycie rzymskim działania będą jałowe lub półjałowe.
Wypadałoby już, aby w Polsce i w środowiskach polonijnych wzięto na poważnie niezawodne fundamenty budowania w perspektywie doczesności i wieczności.
Czas nagli. Czas nie wraca.
(Ks. Jacek Bałemba)
Młot na posoborowe
Ten news jest prawdziwy i zawiera sedno sprawy. .A DLACZEGO TO TAK WAŻNE ? NIE BEZ POWODU MAŁŻEŃSTWO JEST SAKRAMENTEM, A KOBIETA TRACI DZIEWICTWO PO ŚLUBIE Chodzi o tzw. TELEGONIĘ..- DZIEDZICZENIE. o której głośno się nie mówi, a jest od starożytności znana. wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-telego… Wiedzą o niej muzułmanie, dlatego, na potęgę gwałcą kobiety nie-muzułmanki ( dla Alla…More
Ten news jest prawdziwy i zawiera sedno sprawy. .A DLACZEGO TO TAK WAŻNE ? NIE BEZ POWODU MAŁŻEŃSTWO JEST SAKRAMENTEM, A KOBIETA TRACI DZIEWICTWO PO ŚLUBIE Chodzi o tzw. TELEGONIĘ..- DZIEDZICZENIE. o której głośno się nie mówi, a jest od starożytności znana. wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-telego… Wiedzą o niej muzułmanie, dlatego, na potęgę gwałcą kobiety nie-muzułmanki ( dla Allacha "chrzczą spermą'' ) , o tym wiedzą już od dawna hodowcy rasowych psów. A konkretnie chodzi o to; gdy mężczyzna łączy się z kobietą (pozbawia ją dziewictwa), wpuszcza do jej łona swój kod genetyczny, pieczętuje jej jajniki, który usadowia się w mózgu, krwi, w kodzie DNA kobiety. Gdy po nim będzie miała kolejnego seksualnego partnera, dziecko może mieć cechy charakteru jej pierwszego partnera, a nawet mieć fizyczne podobieństwo. O tym zjawisku zaczął głośno mówić w Rosji prof Igor NIeumywakin; www.bochenia.pl Pierwszy "eksperyment z telegonią" dokonano w XIX w.wolna-polska.pl/wiadomosci/telegonia-kara-…
Weronika.S
@modernistae prohibere ...też pomyślałam, że może być w niebezpieczeństwie.
modernistae prohibere
Niech biskup Schneider ma sie na bacznosci za tak niepopularne w dzisiejszym "kosciele" stanowisko. Służby specjalne wspierane zapewnie przez koszernych sponsorów moga dokonać oczyszczenia przedpola dla nastepnych aktów herezji wykonywanych przez swoich agentów usadowionych wysoko w watykańskiej hierarchii.