Clicks1.1K
csk.news
5

Odhalující! Kardinál Kurie Obviňuje Církev Za Bidenovu Podporu Potratů

Kardinál Peter Turkson, prefekt vatikánského dikastéria pro podporu integrálního rozvoje, se obává Bidenova náhledu na potraty.

Řekl NcRegister.com (20. ledna), že tyto náhledy jsou v rozporu s učením Církve, ale pocházející z “nečistosti naší práce jako Církve.”

To umožnilo “určitým tendencím, aby se staly hlavními rysy naší společnosti” a umožní se objevit ["Katolickému"] politikovi, který je představuje, jak Turkson říká. Přeje si, aby Církev mohla s Bidenem spolupracovat "pravděpodobně najít střední cestu” [mezi životem a smrtí?].

František sdílí Bidenovy názory na změnu klimatu a ideologii chudoby, masovou imigraci a uspokojování bohatých a jejich médií.

Jedním z největších dárců Bidenovy inaugurace je vražedná potratová komunita Planned Parenthood (Plánované Rodičovství). Hodiny předtím, než se stal prezidentem USA, Biden se 20. ledna zúčastnil eucharistie ve Washingtonské katedrále (video níže).

Obrázok: Peter Turkson © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsGjiijhdqjt

Bratia a sestry
Peter(skala)
lebo aj ruske vakciny su nebeuzpečne: ide totiž o velmi prekombinovanu hru:
- najprv pridu s vakcinami, ktore očividne nie lenže zanechavaju škodlive až smrtelne nasledky, ako od zn.Pfizer a MOderna alebo Astra Zeenca. Vedia, že na to sa nachytaju slniečkari, ale kedže tiež vedia, ako nie všetci sa nachytaju hned na "lep", tak v zalohe ponechaju vakciny ako "placebo", ktoré nemaju vedlajšie …More
lebo aj ruske vakciny su nebeuzpečne: ide totiž o velmi prekombinovanu hru:
- najprv pridu s vakcinami, ktore očividne nie lenže zanechavaju škodlive až smrtelne nasledky, ako od zn.Pfizer a MOderna alebo Astra Zeenca. Vedia, že na to sa nachytaju slniečkari, ale kedže tiež vedia, ako nie všetci sa nachytaju hned na "lep", tak v zalohe ponechaju vakciny ako "placebo", ktoré nemaju vedlajšie učinky, ale maju nanočipy.

Ked vakciny zo Zapadu budu vykazovať velké straty na ludských životoch a ludia sa už nebudu mať kam obratiť (myslím na tých, čo silou-mocou chcu vakciny alebo nadržiavaju strane Východu - Sputik V), tak potom pridu s tými vakcinami ako "new age spasenie".

V skutočnosti ide o hru 2 stran, ktoré v konečnom dôsledku ziskaju to, čo nechceli ludia prijať prvorado a to čipovanie. Nakoniec Iluminati dosiahnu to, čo chceli na začiatku (čipovanie), lebo ludia nerozlišovali triedny boj medzi velmocami ale sa zameriavali len na to, čo vidia - zdravie a choroby.

Veriaci človek musí pozerať aj na duchovne zaležitosti, ktoré nie je vidieť navonok, ale sú tam a musí proti nim bojovať vierou rozlišovania.

...takže žiadne vakciny, žiadne testovanie, žiadne čipovanie, ale zdravá životospráva a sviatostný život.
dusan.podstavsky
Hlboká pravda, výstižnejšie by som to nevedel napísať,,,,ďakujem, kiež by si to prečítal a zamyslel sa nad tým každý. Klobúk dole, s úctou a s pozdravom.
Peter(skala)
typické, nič nové pod slnkom... politici, ktorí su katolici ale podporuju potraty by mali byť exkomunikovaní a nie ešte aby mali čestne miesto v prvej lavici kostola.
🤮
Bratia a sestry
Peter, dúfajme že deep state už čoskoro skončí na tribunáloch ;-)

tadesco.org/zpravy-od-jury-22-01-2q21/