Clicks560

JEZUS: Poświęćcie miesiąc czerwiec na cichą kontemplację, jak zostało to polecone wam przez Moją umiłowaną Matkę

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 3 czerwca 2012 roku, godz. 15.30

Moja szczerze umiłowana córko, Moi wyznawcy muszą poświęcić miesiąc czerwiec na cichą kontemplację, jak zostało to polecone wam przez Moją umiłowaną Matkę. Ten miesiąc jest czasem, kiedy poprzez Krucjatę Nawrócenia wiele osób może otrzymać Łaski natychmiastowego nawrócenia dzięki ofiarom podjętym przez tych z was, którzy odpowiedzą Mojej Matce, Matce Zbawienia. Musicie się w tym miesiącu wyciszyć.

Proszę, nalegam na was, byście odwiedzali swoje kościoły tak często, jak możecie, aby o godzinie trzeciej odmawiać Moją Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Katolicy, proszę, przyjmujcie w tym miesiącu Moją Najświętszą Eucharystię, jeśli to możliwe, każdego dnia. Bo ten miesiąc będzie czasem, kiedy prowadzone po cichu plany zwiększenia nieporządku na Bliskim Wschodzie będą finalizowane.

Bądźcie silni. Bądźcie cierpliwi. Bądźcie pokorni sercem. Poddajcie Mi swoją wolę i ofiarujcie swoje próby i ofiary za nawrócenie wszystkich grzeszników.

Idźcie w pokoju, Moi umiłowani wyznawcy. Mój Duch Święty okrywa was wszystkich w tym czasie, gdy zapraszam was do tego szczególnego nabożeństwa.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/spend-the-month…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Przynaglam was, dzieci, do poświęcenia miesiąca czerwca na nawrócenie ludzi

Matka Zbawienia: Pragnę wezwać rodziców dzieci i młodych osób z całego świata, aby poświęcili je Mojemu Niepokalanemu Sercu

_________________________________________________________________