Clicks4.7K
kladivár3
4
Biskupaká konferencia organizovala satanský tanec kňazov a rehoľníčok. Legazpi City, December 8, 2012 - O Come All Ye Faithful 2012 Concert (Matinee Performance). The Legazpi City Clergy and the …More
Biskupaká konferencia organizovala satanský tanec kňazov a rehoľníčok.

Legazpi City, December 8, 2012 - O Come All Ye Faithful 2012 Concert (Matinee Performance). The Legazpi City Clergy and the Religious Sisters dance the Gangnam Style as the finale to the jampacked audience at the Albay Astrodome.
Skladba "Gangnam Style" od speváka Kim Jong Ia je pre mnohých jedna z najzvrátenejších skladieb - pretože sa naoko tvári nevinne ale to pozadie je nesmierne zvrátené: Pedofíliá, zófilia, homosexualita, transexualita.
viac na christwire.org/…/will-gangnam-st…
kladivár3
Zriekam sa v mene Ježiša Krista - jediného a pravého Boha všetkých modlitieb od ľudí, ktorý sa modlia v duchu New Age - to jest, luďí zjednotených z duchom Assisi a odpadnutou hierarchiou a Benediktom XVI, ktorý vyznávajú že všetky náboženstva sa klaňajú jednému bohu ale každý si ho nazíva inak.
Satan, vypi si svoje jedy.
Maria Dudzikova
Iný argument nemáš ?Ja sa práve starám ale asi ty nie si vyrovnaný so sebou .Bude lepšie keď sa za za teba pomodlím 🙏 nemaj strach modlitba Ti neublíži .
kladivár3
Sa ukľudni a staraj sa o svoje /rodinné/ problémi. 😇
Maria Dudzikova
kladivár nedáš pokoj s tým videom 🤬