57:37
JOKAMA
2826
Dr Reiner Fuellmich o postępach prac międzynarodowej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa (lektor PL) Wywiad Marii Zeee z Dr Reinerem Fuellmichem z dn. 6 stycznia 2022 r. Serdeczne dzięki dla lektora (…More
Dr Reiner Fuellmich o postępach prac międzynarodowej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa (lektor PL)

Wywiad Marii Zeee z Dr Reinerem Fuellmichem z dn. 6 stycznia 2022 r.
Serdeczne dzięki dla lektora (EnborianPL), którego głos słyszycie w nagraniu!
Reiner Fuellmich jest doktorem prawa specjalizującym się w pozwach przeciwko korporacjom. Zasłynął jako prawnik, któremu udało się skazać samochodowego giganta Volkswagen w sprawie katalizatorów, a także ujawnić działania Deutsche Banku jako jednej z najbardziej toksycznych organizacji przestępczych na świecie. Obecnie zaangażowany jest w proces przeciwko Kuehne and Nagel, największej na świecie firmie przewozowej, którą pozwał w związku z przekupstwem na wiele milionów dolarów.
Reiner jest też członkiem niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa Covid-19. Komisja ta zainicjowała utworzenie potężnej międzynarodowej grupy lekarzy, naukowców, ekonomistów, przedsiębiorców, sędziów i prawników, którzy zamierzają udowodnić na drodze sądowej, że "pandemia" nigdy nie była problemem zdrowotnym, lecz jest w rzeczywistości operacją fałszywej flagi, której celem jest depopulacja planety, wprowadzenie globalnej medycznej dyktatury, konsolidacja władzy w rękach samozwańczych "elit" oraz eliminacja konkurencji dla wielkich koncernów ze strony małych i średnich przedsiębiorstw (poprzez doprowadzenie ich do bankructwa) i transfer ich majątku na członków skorumpowanej kliki z Davos.
Działania osób i instytucji, które doprowadziły cały świat do korona-psychozy, Reiner nazywa największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości jaką kiedykolwiek popełniono.
Artykuł (w języku polskim) na temat tego o czym wspomina Reiner - celowego skoordynowanego wypuszczania przez producentów "szczepionek" na przemian partii placebo oraz tych mających zabijać i okaleczać:
Polityka - Globaliści atakują populacje zabójczymi seriami szczepionek. - Prison Planet
Kilka artykułów na temat wspomnianej przez Reiera Tabeli Przymusu Bidermana. Jest to tabela klasyfikująca metody skutecznego łamania psychicznego ludzi, opracowana przez socjologa Alberta Bidermana w 1957 r. w celu zilustrowania metod chińskich i koreańskich tortur na amerykańskich jeńcach wojennych. Klasyfikacja ta została uznana przez Amnesty International za zbiór „uniwersalnych narzędzi tortur i przymusu”:
wikipedia.org/wiki/Biderman's_Chart_of_Coercion#Coercion_methods
Pandemia COVID 19 i karta przymusu Bidermana
Salon24 - Blogi, wiadomości, opinie i komentarze
strath.ac.uk/…alwork/documents/eshe/Bidermanschartofcoercion.pdf
Kanały Komisji Śledczej ds. Koronawirusa:
Stiftung Corona Ausschuss
Corona Ausschuss
Kanały Marii Zeee:
zeeemedia.com
rumble.com/user/mariazeee
Jeśli podoba Ci się mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, bym mogła robić więcej tłumaczeń, możesz wpłacić dowolną kwotę na moje konto:
Georgina Orwell
44 1140 2004 0000 3002 8088 8194
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")
Dziękuję
Proszę, okażcie też wsparcie naszemu wspaniałemu lektorowi EnborianowiPL, który nie tylko nagrywa wersje lektorskie do moich filmów, ale też samodzielnie je montuje. Kasę przeznaczy na lepszy, bardziej profesjonalny sprzęt :-)
EnborianPL
PL 30194010766172794200000000
(koniecznie z dopiskiem "Darowizna")
megur shares this
166