Lekár Andrej Janco šokuje: Očkovať sa nedám! Toto nie je vakcinácia, ale skôr génová terapia

Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov Andrej Janco sa nechať zočkovať proti koronavírusu nemieni. zdroj YouTube (@Politika na Slovensku) Mnohí Slováci prehodnotili svoj postoj k očkovaniu …More
Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov Andrej Janco sa nechať zočkovať proti koronavírusu nemieni. zdroj YouTube (@Politika na Slovensku)
Mnohí Slováci prehodnotili svoj postoj k očkovaniu proti koronavírusu a ich záujem oň pomaly opadá. Niektorí, ako doktor Andrej Janco, sú však od začiatku proti nemu. Vysvetľuje to aj vo videu, ktoré na sociálnej sieti zverejnil Rastislav Ilčík.
Rastislav Ilčík sa zhoduje s myšlienkami doktora Janca a v statuse uvádza, že lekár by mal chodiť priamo do diskusií o vakcínach s odborníkmi a poskytovať aj iné, komplexnejšie informácie ako tie, ktoré nám poskytujú prívrženci očkovania. „Bol by dobrý na vyvážené diskusie,“ píše v statuse Ilčík.
V Nemecku už zomrelo v súvislosti s očkovaním asi tritisíc ľudí
Video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti je z relácie televízie TA3 Téma dňa. V jeho úvode sa moderátor doktora Janča spýtal, či je ešte stále odporcom očkovania, a či ho ešte stále odmieta. „Samozrejme, nemám dôvod to meniť svoj názor. Dospel …More
Zuz S