Clicks2.8K
Film o planach modyfikacji ludzkich uczuć i zachowań przy pomocy szczepionki.
Dziecko
Patrząc po frustracji Elkama i pienieniu się, nie jest tak źle, brawo Naród
Jan Zbigniew wojan
„By na świecie nie było wojen
- wystarczy trzymać w izolacji
50 najbogatszych Żydów.”

„Jedyne co mogę powiedzieć o Protokołach
/Protokoły mędrców Syjonu/
jest to, że są zgodne z tym co się dzieje.”
Henry Ford
Jan Zbigniew wojan
Wywiad z Haroldem Wallacem Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez Charlesa H. Weismana w 1992 r.
wolna-polska.pl/…ikowany-przez-charlesa-h-weismana-w-1992-r-2020-12
„Most Jews do not like to admit it, but our god is Lucifer...
and we are his chosen people...”
„Większość Żydów nie lubi tego przyznać, ale naszym bogiem jest Lucyfer ...
a my jesteśmy jego wybranym narodem ...”
H. W. Rosenthal
TomUrb
Kto się teraz modli? Ja 😊
Posoborowe absurdy
Jakże aktualny, na czasie jest spektal o intronizacji szatana i zniewoleniu ludzi na otwarciu Tunelu św. Gotarda w 2016 r. Puzle układają się w całość Satanistyczne rytuały na otwarciu tunelu Gotthard - relacja.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jakby wszyscy Polacy wzięli do ręki Różaniec i zaczęli odmawiać choć 1 Część Różańca dziennie to nic by nam nie zrobili. Ale kto się teraz modli? Nawet stare babcie, już nie maja czasu na modlitwę bo muszą zajmować się psem, kotem, a to trzeba serial obejrzeć, albo poplotkować z sąsiadką i jest wiele innych ważniejszych rzeczy niż modlitwa. Nawet teraz Pana Jezusa się wystawia w Najświętszym …More
Jakby wszyscy Polacy wzięli do ręki Różaniec i zaczęli odmawiać choć 1 Część Różańca dziennie to nic by nam nie zrobili. Ale kto się teraz modli? Nawet stare babcie, już nie maja czasu na modlitwę bo muszą zajmować się psem, kotem, a to trzeba serial obejrzeć, albo poplotkować z sąsiadką i jest wiele innych ważniejszych rzeczy niż modlitwa. Nawet teraz Pana Jezusa się wystawia w Najświętszym Sakramencie i nie ma komu adorować.
Tak się traktuje Boga . Jezus samotny, opuszczony, zlekceważony, ale kogo to interesuje? Jezu my mamy ważniejsze sprawy na głowie niż z Tobą pobyć ,my nie mamy czasu dla Ciebie.
Jeśli się nie modlicie to będziecie cierpieć. Nie można Boga lekceważyć. Modlitwa jest nam potrzebna, a nie Bogu.
TomaszBiał
Policja jest szkolona przez bezpiekę chińską w Szczytnie TOTALNA BZDURA TAKI CHLAM KTO TO SŁUCHA
Weronika....S
A ty z jakiej bezpieki jesteś, skoro tak dobrze się znasz na agenturalnych układach? Pytam!!!
TomaszBiał
Ta psychopato internetowy.
TomaszBiał
Dobrze ze pytasz . Interesujesz się kto jest kim . To dobrze komu fonosisz po co ci takie informacje
One more comment from TomaszBiał
TomaszBiał
Lubisz podglądać i śledzisz sąsiadów kto służył w U B . A kto głosował na PO w twoim bloku ?
Posoborowe absurdy
TomaszBiał
Ale wiarygodne źródło. No rzeczywiście a Tusk był kobietą.
FAKE NEWSY
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
w szczepionkach jest tlenek grafenu, a teraz wyobraźcie sobie jego aktywację w organizamch ludzi wyszczepionych- polem elektromagnetycznym sieci 5G

Doktor Nauk Biologicznych Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 11.05.2020 złożyła do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona …
More
w szczepionkach jest tlenek grafenu, a teraz wyobraźcie sobie jego aktywację w organizamch ludzi wyszczepionych- polem elektromagnetycznym sieci 5G

Doktor Nauk Biologicznych Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 11.05.2020 złożyła do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.


Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

Istnieje wiele doniesień o zbieżności miejsca nowo wprowadzonej sieci 5G, w tym szpitali lub bardzo dużego zagęszczenia stacji bazowych poprzednich generacji z obszarami, gdzie wystąpiła największa ekspansja zachorowań na COVID-19 i wysoka śmiertelność zarażonych. Doniesienia te są wyciszane, a mówienie lub pisanie o takiej zbieżności w środkach masowego przekazu, na You-Tube, Facebooku i innych platformach informacyjnych jest oficjalnie zabronione, przy czym informacje są szybko usuwane.

Możemy się więc spodziewać, że solidne opracowania na ten temat będą potrzebowały wielu lat na dopuszczenie do opublikowania. Obecny stan wiedzy jest jednak wystarczający, aby prześledzić mechanizm oddziaływania promieniowania mikrofalowego na zjadliwość wirusa. Informacje te znajdziemy w każdej bibliotece akademickiej. Biegli w sztuce naukowcy, ogarniający całość procesów odbywających się w komórce, a nie wyspecjalizowani w badaniu przez całe życie jednego elementu, muszą już od dawna wiedzieć o tym. Nie jest więc niespodziewane, że to właśnie ta grupa wirusów jest tak intensywnie badana w badawczych ośrodkach wojskowych od wielu lat. Wirus który możemy, przynajmniej w jakimś stopniu, zdalnie włączyć i wyłączyć to ideał broni biologicznej. Jak przedstawiam to w szerzej rozpatrującej zagadnienie załączonej pracy, prawie identyczny wirus SARS CoV, różniący się tylko fragmentami sekwencji białek odpowiedzialnymi za przyleganie wirusa do komórek ludzkich, wykorzystuje do infekcji i zmasowanego rozprzestrzeniania się po organizmie te same dwa szlaki sygnalizacji komórkowej, które są niezależnie uruchamiane przez mikrofale. Wyższy poziom natężenia mikrofal oznacza większą zjadliwość wirusa i większą śmiertelność pacjentów, a być może śmiertelność ta jest całkowicie zależna od obecności mikrofal. Biorąc pod uwagę, że pandemie grypy okresowej, a więc również koronawirusa, występują cyklicznie razem z wysoką aktywnością słoneczną, a ta jest obecnie w swoim minimum, wirusy te mają w sposób naturalny niewielką możliwość wytworzenia poważnych konsekwencji epidemiologicznych w tym i w następnym sezonie grypowym (listopad-kwiecień). Potrzebują stymulacji.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski podwyższył rozporządzeniem z grudnia 2019 roku normy pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości nie dwu lub pięciokrotnie, czy w zależności od zgłaszanych przez operatorów komórkowych potrzeb, ale stukrotnie do najwyższej wartości akceptowanej na forum międzynarodowym. Do wartości funkcjonującej w niektórych państwach nie ze względu na kompromis zysków ekonomicznych i szkód zdrowotnych, ale ze względu na zaszłości historyczne kiedy wprowadzając nadajniki radiowe i radary nie prowadzono jeszcze badań molekularnych, a rozpatrywano jedynie ostre zaburzenia funkcjonowania organizmów. Teraz państwa, które mają te normy nie chcą się z nich wycofać w obawie przed ogromnymi odszkodowaniami jakie należałyby się osobom poszkodowanym, gdyby wina szkód została uznana po stronie operatorów telekomunikacyjnych i państwa, które przyjęło błędne normy. Minister Szumowski podwyższył tak bardzo normy natężenia pola elektromagnetycznego ignorując zgłaszane uwagi w ekspresowych konsultacjach społecznych i wbrew zaleceniom polskich organizacji państwowych ustanowionych w celu dbania o zdrowie obywateli i środowisko.

O długotrwałych następstwach podwyższenia norm pól elektromagnetycznych w postaci skoku umieralności na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne informowałam ministra Szumowskiego i inne decyzyjne osoby w Ministerstwie Zdrowia w mojej petycji w sprawie procedowania rozporządzenia podwyższającego normy promieniowania elektromagnetycznego z dnia 25.11.2019, wyposażonej w załączniki dostarczające konkretnej wiedzy.

Operatorzy telefonii komórkowej wiedząc o planowanym podwyższeniu normy już na kilka miesięcy wcześniej zwiększali moc nadajników, przykładowo będąca w sąsiedztwie laboratorium z którego korzystałam stacja bazowa zaczęła sukcesywnie zwiększać moc od pierwszego października 2019r. Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii pole elektromagnetyczne od stacji bazowej było wielokrotnie większe od poprzednio wykorzystywanego. Możemy się spodziewać, że duża cześć operatorów postąpiła podobnie, podbijając moce nadajników jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

Liczba osób, które umarły z powodu pandemii COVID-19 może być realnie kilkukrotnie mniejsza niż podawana oficjalnie wartość, ze względu na naciski na polskich lekarzy, z groźbą pozbawienia ich prawa wykonywania zawodu, przez globalistyczne organizacje międzynarodowe starające się dokonać w poszczególnych państwach reorganizacji struktury własności kapitału produkcyjnego na rzecz karteli międzynarodowych. Jednak i tak ilość ta kwalifikuje niniejsze przestępstwo jako zbrodnię ludobójstwa, a efekty wprowadzenia 100-krotnego podwyższenia normy trwają nadal i będzie siać śmierć w kolejnych latach.

Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej – SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości.

Z poważaniem

dr Diana Wojtkowiak
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Tak zachowuje się w organizmie człowieka tlenek grafenu. Po wprowadzeniu do organizmu dostaje się …

PLAN z 1969 roku realizowany na naszych oczach

6. Niszcząc państwa i gospodarki doprowadzimy do masowych migracji za pracą i chlebem, powyrywamy narody z korzeniami.

Za chwilę będziemy dysponować technologiami za pomocą których będziemy mogli

usunąć każdego człowieka,

okaleczyć go,

pozb…
More
Tak zachowuje się w organizmie człowieka tlenek grafenu. Po wprowadzeniu do organizmu dostaje się …

PLAN z 1969 roku realizowany na naszych oczach

6. Niszcząc państwa i gospodarki doprowadzimy do masowych migracji za pracą i chlebem, powyrywamy narody z korzeniami.

Za chwilę będziemy dysponować technologiami za pomocą których będziemy mogli

usunąć każdego człowieka,

okaleczyć go,

pozbawić umysłu,

zdrowia,

wywołać chorobę.


Ci ludzie nie będą wiedzieli że są atakowani, że ktoś po cichu na nich poluje, że ich zabija, odbiera zdrowie. Tak “humanitarnie” odbierzemy życie tym którzy nie będą chcieli iść z postępem.

Istnieją już terapie na raka w naszym 1969 roku, leczące każdego raka, ale nie są udostępniane, by podtrzymać kontrolę populacji.


W nadchodzących czasach będą kreowane nowe choroby, a świat będą toczyć epidemie.
jac505
A Pan Bóg ostrzegał Adama i Ewę aby nawet nie patrzeli na drzewo poznania wiedzy. Wiedzy, którą chciał ich oświecić szatan aby zdobyli możliwości podobne do tych jakie ma Bóg. Minęło 6000 lat i człowiek zasiada w miejscu Boga. Nie każdy, tylko wybrani przez diabła, którym dał największe bogactwo, wiedzę, inteligencję, dał im usłużnych naukowców, którzy skonstruowali nam największą, podstępną, …More
A Pan Bóg ostrzegał Adama i Ewę aby nawet nie patrzeli na drzewo poznania wiedzy. Wiedzy, którą chciał ich oświecić szatan aby zdobyli możliwości podobne do tych jakie ma Bóg. Minęło 6000 lat i człowiek zasiada w miejscu Boga. Nie każdy, tylko wybrani przez diabła, którym dał największe bogactwo, wiedzę, inteligencję, dał im usłużnych naukowców, którzy skonstruowali nam największą, podstępną, przebiegłą techniczną pułapkę na końcu czasów. Dlatego wołam - Panie Jezu przyjdź !
Weronika....S
No właśnie, to by się zgadzało, bo gdy ,,rozpropagowano koronawirusa,, przeczytałam informację, że tenże koronawirus był ,,wyprodukowany,, w Karolinie i przetransportowany do Wuhan podczas zorganizowanych igrzysk wojskowych o charakterze międzynarodowym. Było to niedługo przed ogłoszeniem ,,niszczącego Wuhan,, wirusa.