johanika
dennikn.sk/minuta/2424492/

Na Globsecu vystúpi aj pápež František

Na konferencii Globsec tento rok virtuálne vystúpi pápež František. Prednesie prejav k aktuálnym globálnym výzvam. „Vážime si to, pretože nie je bežné, aby sa pápež zúčastňoval takýchto konferencií,“ povedal prezident Globsecu Róbert Vass.
forthetruth333
nie je pápež,,,,,,,,,netreba sa s ním zaoberať a s každým čo je s ním zjednotený
johanika
Asi tak. Nestará sa o veci Božie, ale o veci svetské. A "buď budeš slúžiť Bohu, alebo svetu", takže vieme , o čom je tento politický príspevok.
forthetruth333
Uplatný úchylovia za judášové € urobia čokoľvek aj VRAŽDY,,,,,žiadný biskup,,,takýchto nepotrebujeme
TerezaK
Petrvs Romanvs Fidelis

5.června 2021

Laudetur Iesus Christus.

Veľký akt zrady Judáša v Astane je blízko!!! facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/peter.verny.9
johanika
hlavnespravy.sk/…rokoval-so-sefom-kbs-zvolenskym-o-ockovani/2569280
Minister Lengvarský rokoval so šéfom KBS Zvolenským o očkovaní

Ministerstvo zdravotníctva v stredu informovalo o rokovaní šéfa rezortu Vladimíra Lengvarského s predsedom Konferencie biskupov Slovenska (KBS) a bratislavským arcibiskupom Stanislavom Zvolenským.
Marieta Ria
..."Minister tiež ocenil, že Slovenská katolícka charita zriadila infolinku, ktorá pomáha ľuďom pri registrácii na očkovanie." Najskôr to dostali prípisom kňazi, aby pomáhali s registráciou a dopravou na očkovanie, teraz už vieme, že aj katolícka charita sa činí... čím ďalej, tým "lepšie" - aby zastrašení a zmanipulovaní starkí, dostali tú "pravú a jedinú možnú záchranu" a konečne vytúženú …More
..."Minister tiež ocenil, že Slovenská katolícka charita zriadila infolinku, ktorá pomáha ľuďom pri registrácii na očkovanie." Najskôr to dostali prípisom kňazi, aby pomáhali s registráciou a dopravou na očkovanie, teraz už vieme, že aj katolícka charita sa činí... čím ďalej, tým "lepšie" - aby zastrašení a zmanipulovaní starkí, dostali tú "pravú a jedinú možnú záchranu" a konečne vytúženú SLOBODU - tu je jeden obrázok z int. diskusie k článku - ktorý to vystihuje bravúrne!
U.S.C.A.E.
ak pomôže v správnom rozhodovaní tak je to prostriedok záchrany ono človek má aj city

film Umučenie Krista mal u niektorých podobný efekt pôsobil ako štartér
apredsasatoci
Aby film rozhodoval, či svoje dieťa porodim/zabijem, to je záverečná pre ľudstvo!!!