17:06
Bos016
41.3K
Każdy, kto chce oddać wolność za bezpieczeństwo, straci jedno i drugie - ks. S. Koczwara. Ks.S.Koczwara: Każdy kto chce oddać wolność za bezpieczeństwo,straci jedno i drugieMore
Każdy, kto chce oddać wolność za bezpieczeństwo, straci jedno i drugie - ks. S. Koczwara.

Ks.S.Koczwara: Każdy kto chce oddać wolność za bezpieczeństwo,straci jedno i drugie
Bos016
Cały postęp naukowy jest skierowany przeciwko jednostce ludzkości, wprowadza się całkowitą kontrolę nad ludźmi i tutaj dochodzimy do podstawowych pytań, których ludzie często unikają, kwestia zła, które tak bardzo jest doświadczalne w dzisiejszej Ewangelii. Całe zło, wszystkie zbrodnie pochodzą od demona, dlatego Chrystus nie podejmuje dialogu z duchem nieczystym, a wypowiada mocne i konkretne …More
Cały postęp naukowy jest skierowany przeciwko jednostce ludzkości, wprowadza się całkowitą kontrolę nad ludźmi i tutaj dochodzimy do podstawowych pytań, których ludzie często unikają, kwestia zła, które tak bardzo jest doświadczalne w dzisiejszej Ewangelii. Całe zło, wszystkie zbrodnie pochodzą od demona, dlatego Chrystus nie podejmuje dialogu z duchem nieczystym, a wypowiada mocne i konkretne słowa: milcz i wyjdź z niego.
Chrystus zostawia nam wspaniały przykład jak mamy reagować na szatańskie propozycje, między innymi na szatańską propozycję, aby się zaeliksirować . Trzeba do tych wszystkich, którzy z taką premedytacją zachęcają do diabelskich eliksirów jasno i konkretnie powiedzieć: milcz i wyjdź z niego szatanie.
Niewątpliwie taka postawa wymaga odwagi i Bożej siły, dlatego dziś modlimy się o to, aby Bóg dodał nam odwagi, aby dodał nam siły, by móc się sprzeciwić szatańskiej propozycji, jaką jest demoniczny eliksir.
homilia ojca Łukasza Praus z dnia 11.012022.
Paweł - Kielar
Polecam - mam jeszcze kilka sztuk
Eugene M
Benjamin Franklin: "Those who would give up essential liberty, to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety."
Quas Primas
Tak, zgadzam się z księdzem, że posiadanie broni jest obowiązkiem.