Clicks26
lt.news

ĮRODYMAS: priekabiavimas bažnyčioje yra gėdingai perdėtas

Juokingas teiginys, kad „2 300 900 200“ bažnyčios darbuotojų tariamai priekabaivo prie „330 000 vaikų“ 1950–2020 m., Kaip teigiama spalio 5 d. ataskaitoje, kurią užsakė Prancūzijos vyskupai, yra netikra, Peteris Andersonas aiškina „IlSismografo“ (spalio 6 d.).

Paprastas padalijimas rodo, kad tai reikštų, kad vidutinis smurtautojas skriaudė daugiau nei 100 vaikų. „Tuo sunku patikėti“, - komentuoja Andersonas.

Jis palygina tai su panašia (taip pat labai perdėta) 2018 m. ataskaita, kurią užsakė Vokietijos vyskupai, ir (taip pat labai perdėta) Pensilvanijos didžiosios žiuri ataskaita, kurioje nurodytas vidutinis aukų skaičius vienam smurtautojui nuo 2 iki 4.

Prancūzijos ataskaita buvo pagrįsta apklausa, kurios metu anketos buvo išsiųstos 243 601 asmeniui, tačiau buvo grąžinta tik 28 010 tinkamų naudoti anketų. Tada tai buvo taikoma visiems Prancūzijos gyventojams.

Andersonas mano, kad baimė buvo priežastis, kodėl bailiai vyskupai priėmė tokį pranešimą, kad nesusidarytų įspūdis, jog jie „neigia“ seksualinę prievartą.

Tokio pobūdžio pranešimai yra liūdnas įrodymas, kad iš esmės didelis, bet ribinis piktnaudžiavimo reiškinys Bažnyčioje yra begėdiškai išpūstas, kad pakenktų Bažnyčiai.

#newsYbbkfbqize