Clicks183
pl.news
1

Wzór do naśladowania dla Gloria.tv? Lilie

Gloria.tv nie jest biznesem, nawet katolickim. Bo według standardów ekonomicznych tego świata, gdzie się kupuje i sprzedaje, taki biznes nie mógłby istnieć.

Gloria.tv jest katolickim portalem społecznościowym, który nie może dostosować się do standardów tego świata, ponieważ interesują nas standardy Ewangelii: przypatrzcie się liliom na polu, nawet Salomon nie był tak ubrany jak jedna z nich (Mt 6,28).

Poza papierami wartościowymi i zyskami nigdy w przeszłości niczego nam nie brakowało. Przypomina nam to słowa Chrystusa skierowane do uczniów: "gdy was wysłałem bez sakiewki, torby i sandałów, czy wam czegoś nie brakowało?". Uczniowie odpowiedzieli: "Nie, ani jednej rzeczy".

Ponosimy stałe koszty około $10,000 miesięcznie, w tym na obowiązkowy filtr praw autorskich nieco poniżej $2000. W maju zapłaciliśmy około 4000 dolarów za różne centra danych i serwery.

Jeśli podoba Ci się Gloria.tv, rozważ, prosimy, darowiznę na opłacenie naszych rachunków. DZIĘKUJEMY! To TY utrzymujesz Gloria.tv przy życiu i ciągle ją ulepszasz.

Czy możemy na Ciebie liczyć?

Możesz przekazać darowiznę przelewem bankowym:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Chcesz wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej lub PayPal?
Przekaż darowiznę za pomocą kindful

Niech Bóg Cię błogosławi!
Twoja ekipa Gloria.tv

#newsYclbwityla