U.S.C.A.E.
Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

idnes.cz/…-armada-san-francisco.A180220_173117_xman-styl_fro

ale toto robili aj rusi v petrohradskom vtedy leningradskom metre to je jeden z istých príkladov. A urobili to tak že v ňom rozfúkli patogén a skúmali následky.
Glockner ...
Americká specialita: všechno zamotat, aby se pak vina hodila na Čínu. Ve skutečnosti konali už dávno Američané vývoj SARS a pak Covid jako biologické zbraně, a potom přesunuli a zafinancovali dokončení této biologické zbraně v čínském Wuchanu. Hlavní vinu nesou především Američané, Rockefeller, Gates, Zuckerberg, Bezos, Soros, Fauci aj. a prostředečně čínská KS.
Libor Halik
Čo šokujúce obsahujú maily Dr. Fauciho
09.06.2021 | 11:00 Dr. Anthony Fauci je riaditeľom Amerického národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIAID) a hlavný poradca prezidenta USA vo veci riešenia pandémie SARS-CoV-2 (obdoba slovenského hlavného hygienika Mikasa).
Pred niekoľkými dňami viaceré portály zverejnili databázu e-mailov dr. Fauciho z USA (kompletný 3234-stranový dokument je k …More
Čo šokujúce obsahujú maily Dr. Fauciho
09.06.2021 | 11:00 Dr. Anthony Fauci je riaditeľom Amerického národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIAID) a hlavný poradca prezidenta USA vo veci riešenia pandémie SARS-CoV-2 (obdoba slovenského hlavného hygienika Mikasa).
Pred niekoľkými dňami viaceré portály zverejnili databázu e-mailov dr. Fauciho z USA (kompletný 3234-stranový dokument je k dispozícii na tomto odkaze a na: gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106350736936951554 a archive.org/…emails-2021-06-03/ICAN Fauci Emails_2021_06_03.pdf )
Predmetné e-maily sú z obdobia február – marec 2020, teda z obdobia, keď sme ešte nemali skúsenosť s lockdownom a Igor Matovič ešte riešil len zloženie koalície.
Pripomeňme si, že dané obdobie bolo ešte plné dohadov o povahe a pôvode vírusu. Nebolo známe, aké sú účinné spôsoby ochrany a ani aká by mohla byť liečba. Vírus sa v tom čase javil ešte zákernejší a nevyspytateľnejší ako dnes. Dr. Fauci, kvôli geopolitickému postaveniu svojho šéfa, bol od začiatku jednou z hlavných postáv, ktoré ovplyvňovali globálnu reakciu na vírus. Tým sa jeho rozhodnutia dotýkajú aj našich životov.
Predmetné maily nie sú „uniknuté“ ako wikileaks. Médiá ako Washington Post a Buzzfeed si ich vyžiadali na základe slobodného prístupu k informáciám. Kvôli tomu nie sú úplne odtajnené a ich rozsiahle časti sú cenzurované. Určite sa z nich teda nedozvieme o komunikácii dr. Fauciho s veľkými farmaceutickými firmami, lebo obsah tých mailov bol predmetom obchodného tajomstva.

Vzhľadom na významné postavenie dr. Fauciho neprekvapuje, že za dva mesiace dostal tých mailov z celého sveta tisícky a na väčšinu odpovedal len jednou vetou. Je však zaujímavé, že už na samom začiatku sa našlo veľa praktických lekárov aj výskumníkov, ktorí sa chceli podeliť so svojimi skúsenosťami a prispieť k porážke spoločného nepriateľa.
Uveďme si niekoľko príkladov. Viz: infovojna.sk/article/co-sokujuce-obsahuju-maily-dr-fauciho