m.rekinek
45.3K

Prof. Christian Perronne - Zaszczepione osoby stanowią zagrożenie dla innych i powinny zostać poddane …

Francuski profesor Christian Perronne został zapytany w wywiadzie dla brytyjskiej kolumny, czy osoby nieszczepione powinny bać się „wariantów korony”. „Dokładnie jest odwrotnie!”, odpowiedział ekspert …More
Francuski profesor Christian Perronne został zapytany w wywiadzie dla brytyjskiej kolumny, czy osoby nieszczepione powinny bać się „wariantów korony”. „Dokładnie jest odwrotnie!”, odpowiedział ekspert od szczepionek. „Ludzie, którzy zostali zaszczepieni, są zagrożeni. W kilku krajach udowodniono, że osoby, które właśnie zostały zaszczepione, powinny zostać poddane kwarantannie.
– Osoby nieszczepione nie są niebezpieczne, osoby zaszczepione stanowią zagrożenie dla innych – podkreślił francuski profesor, który przez długi czas przewodniczył komisji doradzającej rządowi w zakresie polityki szczepień.
„Teraz zostało to udowodnione w Izraelu, gdzie mam kontakt z wieloma lekarzami” – powiedział Perronne. Tam są duże problemy: poważnie chorzy pacjenci z koroną w szpitalach są szczepieni. Lekarz powiedział, że istnieją również problemy w Wielkiej Brytanii, gdzie wskaźniki szczepień są wysokie.
Podkreślił, że „warianty” nie są bardzo niebezpieczne i stracą swoją zjadliwość. Powiedział, że szpital …More
Bos016
Bos016
m.rekinek
Wypowiedź prof. Christian Perronne
jac05
To czego nie zrobili z ludźmi Hitler, Stalin, zrobi kowid i jego szczepionki. To nowy marketing diabła. Boże ! Spraw aby był ostatnim a na Polsce i Polakach połamał swoje zęby i szpony !