03:01
ona
197.1K
Przepowiednie Nostradamusa co do przyszłości POLSKI! Przepowiednie Nostradamusa co do przyszłości POLSKI!More
Przepowiednie Nostradamusa co do przyszłości POLSKI!

Przepowiednie Nostradamusa co do przyszłości POLSKI!
ona
Teoria kwantowa dowodzi, że świadomość w momencie śmierci przenosi się do innego wszechświata.
(...) Lanza został uznany przez New York Times’a za trzeciego najważniejszego żyjącego naukowca. Jest on na co dzień specjalistą w zakresie medycyny regeneracyjnej. W życiu zawodowym zajmuje się badaniami nad komórkami macierzystymi, w przeszłości miał też epizody związane z klonowaniem zagrożonych …More
Teoria kwantowa dowodzi, że świadomość w momencie śmierci przenosi się do innego wszechświata.

(...) Lanza został uznany przez New York Times’a za trzeciego najważniejszego żyjącego naukowca. Jest on na co dzień specjalistą w zakresie medycyny regeneracyjnej. W życiu zawodowym zajmuje się badaniami nad komórkami macierzystymi, w przeszłości miał też epizody związane z klonowaniem zagrożonych gatunków zwierząt.

Nie jest to zatem człowiek znikąd. Jakiś czas temu naukowiec zainteresował się fizyką, mechaniką kwantową i astrofizyką. Z połączenia takich dziedzin musiało wyjść coś ciekawego i tak pojawiła się teoria biocentryzmu, którą uczony głosi od jakiegoś czasu. Według tej hipotezy to świadomość jest podstawą wszechświata. Tworzy ona materialny #wszechświat, a nie odwrotnie. Lanza wskazuje na to, że prawa natury i stałe kosmologiczne wydają się być dostrojone do tego, aby istniało życie. Jego zdaniem wynika z tego, że inteligencja istniała przed materią (...)

Czytaj dalej: www.robertdee.pl/teoria-kwantowa…
stanislawp
Zadaniem sług szatana jest wmawiać Katolikom aby miłowali nieprzyjaciół i nadstawiania szyi pod nóż...
czyż Pan Jezus namawiał do wpuszczania wrogów do kraju, do adopcji wrogów w kazdej rodzinie?
ona
zaiste powód do dumy ☕
mkatana
ona Ja już taka zła kobieta jestem z natury. 🚬
ona
twoją specjalizacją jest tanie podjudzanie, o tym juz wielu się przekonało ☕
mkatana
Spokojnie ona, ja go nie czytam, więc się nie martw o mnie. 🤗
ona
Spokojnie @mkatana , Nostradamus nie sprowadzi cię bardziej na stronę zła niz robią ci to codziennie lefebrysci 😀
mkatana
Ortografia i sposób zaznaczania akcentów
niekonwencjonalna ortografia,akcenty okultystyczne .
znane jedynie wtajemniczonym lub natchnionym przez siły demoniczne.
tajemne metody,
jakimi posługiwał się Michel Nostradamus.
są ukrytym językiem masonów i okultystów.
davidicke.pl/forum/przepowiednie-n…
kiszka
Nostradomus na katolickim forum? kiedyś go czytałam jak miałam 9 lat i myślałam że w 1999 będzie wojna a tu nic. Pokój a wojna się rozwija w bardzo wolnym tempie. dopóki nie skończy się kasa na zasiłki dla imigrantów będzie pokój a potem wszystkich wyrżną bo to kara za grzechy. Tak się dowiedziałam od ateisty, że Kościół zapłaci za swoje błędy. Jakie nie wiem. Te przepowiednie to brednie. …More
Nostradomus na katolickim forum? kiedyś go czytałam jak miałam 9 lat i myślałam że w 1999 będzie wojna a tu nic. Pokój a wojna się rozwija w bardzo wolnym tempie. dopóki nie skończy się kasa na zasiłki dla imigrantów będzie pokój a potem wszystkich wyrżną bo to kara za grzechy. Tak się dowiedziałam od ateisty, że Kościół zapłaci za swoje błędy. Jakie nie wiem. Te przepowiednie to brednie. Najbardziej mnie martwi że leci w kierunku Ziemi planeta która spowoduje powstanie Nowej Ziemi. Ale kiedy to doleci? nikt tego nie wie. Może dolecieć za 300lat albo za 800 i oby tak było. Bo narobi dużo zamieszania w naszym układzie słonecznym. Jak doleci za 50 lat to może być problem dla całej ludzkości. Na szczęście wszytko w rekach Boga.
Jantran shares this
3
Ciekawe materiały.
Wi-FIMore
Ciekawe materiały.

Wi-FI