Clicks802

Sebevraždou šel do ještě většího utrpení po smrti

Chce si odpočinout od bolestivého psychického pocitu neúspěchu. Ale dostane se místo do odpočinutí v neexistenci, do pekelné mučírny, neboť duše je nesmrtelná. Za nesvatost v pozemském životě se platí neodpočinkem navěky. Proč? Protože svatost, svatý život podle Božích přikázání je povinným pro každého člověka. Svatě žijící člověk, sám sebe nezabije, sebevražda by jen dokázala, že nebyl svatým, ale že se navenek jen tvářil jako svatý. Viz Jidáš.
"Devadesát procent sebevražd je způsobeno přítomností nějaké psychické choroby, řekl místopředseda Psychiatrické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně Martin Anders. Dá se jim proto předcházet a nemocné vyléčit."
V Bibli je z inspirace Ducha Svatého věta: "Říká blázen v srdci svém, že není Boha." Čili jak se dá sebevraždám předcházet? Ateismus je klam. Kdo věří, že po smrti si automaticky odpočine svým zánikem, tragicky se mýlí.
Jedinou radostí nejzlejší bytosti (naším očím dnes obvykle neviditelné bytosti) na Zemi a ve vesmíru, satana Lucifera, je to když další lidskou osobu může navěky mučit v pekle. Aby takových mučených bylo co nejvíce, rozšiřuje po Zemi ateistické náboženství a všechna náboženství, která lžou, že peklo není, či bude liduprázdné a že sebevraždou, či eutanázií si navěky odpočinete.
Takto si myslel, že si odešel odpočinout Lukáš Hakoš, když před několika dny spáchal sebevraždu.

Jeho firma Clever Monitor neplatila zaměstnancům ani dodavatelům, do insolvenčního řízení se přihlásily desítky subjektů, a navíc byly některé skvěle vypadající reference vymyšlené. Ačkoliv firma tohototo 31 letého mladíka otevírala pobočky po celém světě, rok co rok se dostávala do stále větší ztráty. Údajně měla napůjčováno přes 68 milionů korun. A začala padat trestní oznámení. eurozpravy.cz/…/lukas-hakos-spa… a globe24.cz/domov/slavny-podnikat…
!!!
Mates5485 likes this.
Vražda nebo sebevražda, české policii nevěřím
Libor Halik likes this.
apredsasatoci likes this.