ľubica

Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly vypadávat …

Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly vypadávat pod mikroskopem z údajně sterilní špejle a po …
ľubica
Postavil jsem se na odpor! Mistr odborného výcviku na střední škole v Olomouci se už nemohl dál dívat na špejlování, rozeslal protestní dopis na všechny strany se svým nesouhlasem s testováním studentů na škole a nastalo peklo! Zablokovali mu komunikační elektronický kanál se studenty a vedení školy si ho zavolalo na kobereček! Jeho dopis přinášíme exkluzivně v plném znění, takových hrdinů z řad …More
Postavil jsem se na odpor! Mistr odborného výcviku na střední škole v Olomouci se už nemohl dál dívat na špejlování, rozeslal protestní dopis na všechny strany se svým nesouhlasem s testováním studentů na škole a nastalo peklo! Zablokovali mu komunikační elektronický kanál se studenty a vedení školy si ho zavolalo na kobereček! Jeho dopis přinášíme exkluzivně v plném znění, takových hrdinů z řad pedagogů je třeba si vážit, protože přináší do škol lidský faktor, ohled na studenty, není jim lhostejná ztráta svobody studentů a učitelů v době covidové hysterie, která redukuje důstojnost člověka na kus hadru na ústech a výsledek výtěru! aeronet.cz/…a-vsechny-strany-se-svym-nesouhlasem-s-testovanim/
2 more comments from ľubica
ľubica
z diskusie pod originalom…
pokud se děti v čr v 8h ve škole otestovali a podle testu jsou tedy negativni (splnili podmínku “koho vlastně?”), a nejsou nositeli a hlavně šířitely viru. A po- té někdo dětem řekl, že i nadále mají mít roušky.
Nemohl se tímto jednáním stát zločin proti lidskosti a ještě navíc na dětech? “Nařízení mít roušku bez důvodu, je více méně “definováno” jako mučení”. Nebo …More
z diskusie pod originalom…
pokud se děti v čr v 8h ve škole otestovali a podle testu jsou tedy negativni (splnili podmínku “koho vlastně?”), a nejsou nositeli a hlavně šířitely viru. A po- té někdo dětem řekl, že i nadále mají mít roušky.
Nemohl se tímto jednáním stát zločin proti lidskosti a ještě navíc na dětech? “Nařízení mít roušku bez důvodu, je více méně “definováno” jako mučení”. Nebo není?
Jsem si vědom, že lidé a učitelé jednají pod tlakem a asi v dobré víře ale to neznamená, že skutek nemohl nastat, a měl by být zastaven. Minimálně v den po testu než vyjdou ze školy, by zakrytá ústa mít rozhodně nemuseli.
Já jako otec jsem udiven tím, že se nevede obrovská diskuze o této věci. Já nechci trestat, já chci velkou diskuzy probuzených u soudu a nastavit manitnely.
…a dneska tvrzení, že ty testy nejsou spolehlivé a proto bude možná třeba použít pcr testy.
ok, a ty pcr testy jsou spolehlivé, už si to za ten rok vědci vyřešili mezi sebou? určitě? nebo se v TV natřásají jenom ti “ružoví” co nahradili rudé a ti předtím ty s křížem?
a jenom se zeptám na závěr, proč “odborníci” nekřičeli dřív, tak hlasitě jako dnes. Že ty testy jsou špatné, a že “zjistíme možná kulový”. jako vážně nic vám to neříká? …teze a anti-teze? pořád nic?
v anglo-saských zemích je jiná odpovědnost politiků (“se” u nás dycky říkalo, že na západě by ho smázli), oni by za experimetny (politické zdravotní, ekonomické) byli odpovědní. Kde by se v takovém případě “experimentovalo a zkoušelo”, v jakých zemích?
co myslíte? kde jsou hranice naší lenosti a strachu, že nám nachvíli klesne životní standard/někomu? Tohle není hloupost.