Elkam

Episkopat Ukrainy murem za abp Jędraszewskim

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Ukrainy biskup Bronisław Bernacki wyraził listownie poparcie dla metropolity krakowskiego abp. Marka Jędraszews…
przeciwherezjom
Piotrek pod Chrystus wybrał Piotra-Skałę. Wybrał też pierwszych biskupów-kardynałów (apostołów). Oni przez wieki wybierali następców - aż do dziś. Nie wszyscy byli dobrzy, nie wszyscy byli źli jak Judasz, ale Jezus przekazał im na czele z Piotrem pełną władzę nad Swoim Kościołem na ziemi. I Chrystusowi jest bardzo miło i słodko, gdy owce są posłuszne pasterzom, których On Chrystus postawił na …More
Piotrek pod Chrystus wybrał Piotra-Skałę. Wybrał też pierwszych biskupów-kardynałów (apostołów). Oni przez wieki wybierali następców - aż do dziś. Nie wszyscy byli dobrzy, nie wszyscy byli źli jak Judasz, ale Jezus przekazał im na czele z Piotrem pełną władzę nad Swoim Kościołem na ziemi. I Chrystusowi jest bardzo miło i słodko, gdy owce są posłuszne pasterzom, których On Chrystus postawił na czele Swojej Owczarni. A już baaaaaaardzo jest mu miło, gdy stają murem za dobrym pasterzem, dobrym biskupem, który odważnie głosi Prawdę!
gra-stokrotka
CO ZA POMYLONY WPIS...... WLOSY DEBA STAJA GDY SIE TO CZYTA. WLASNIE KOMUS BRAK ROZENANIA. ARCYBISKUP JEST GLOSEM CHRYSTUSA. DLATEGO BEDZIEMY GO BRONIC. TO JEDEN Z ODWAZNYCH ,POTRAFIACYCH PRZECIWSTAWIC SIE ZLU , NIE GLASZCZACYCH GO DYPLOMATYCZNYMI SLOWAMI.
Piotrek pod
Wszyscy krzyczą "murem za Jędraszewskim" a nikt nie krzyczy "murem za Chrystusem, za Prawdą". W kościele antychrysta to człowiek ma być Bogiem. Kiedyś ludzie stali murem za Hitlerem, murem za Stalinem itd. Kolejny zwodziciel.