Clicks754
csk.news
1

František: "Nikdo Není Zachráněn Sám" - Ani Slovo O Zachránci

František se bude účastnit 20. října mezináboženského Setkání Modlitby pro Mír, které se vyrovná Assisi Setkání Jana Pavla II z roku 1986.

Událost je pojmenována "Nikdo Není Zachráněn Sám - Mír a Bratrství" a je organizována římskou Sant'Egidio komunitou, včetně ekumenického obřadu v Bazilice Santa Maria v Aracoeli. Následuje setkání představitelů různých náboženství na centrálním Náměstí del Campidoglio.

Františkovy Fratelli tutti 137 znázorňuje, že název dění lže, "Musíme rozvíjet podvědomí, že dnes jsme buď všichni spaseni společně nebo nikdo není spasen. "Pravdou je: Ti, kteří jsou spaseni, jsou spaseni v Kristu. Tečka.

#newsDxfjmhcxut
Coburg
USA, 12.10.2020 (LifeSiteNews) 026 815
Pápežova najnovšia encyklika Fratelli Tutti znamená pevné zapichnutie vlajky Cirkvi do Bidenovho tábora proti prezidentovi Trumpovi, ktorého František už pokarhal, že "stavia múry a nie mosty".
V encyklike František tak romanticky ako starší John Lennon hovorí o utopickom bratstve človeka a portrétuje nášho Pána a Spasiteľa ako dobrosrdečného humanistu. …More
USA, 12.10.2020 (LifeSiteNews) 026 815
Pápežova najnovšia encyklika Fratelli Tutti znamená pevné zapichnutie vlajky Cirkvi do Bidenovho tábora proti prezidentovi Trumpovi, ktorého František už pokarhal, že "stavia múry a nie mosty".
V encyklike František tak romanticky ako starší John Lennon hovorí o utopickom bratstve človeka a portrétuje nášho Pána a Spasiteľa ako dobrosrdečného humanistu. Dokument používa meno Ježiš, ale nikdy nespomína jeho božské tituly ako Boží Syn, Kristus Kráľ atď. Mária je tiež zbavená titulu preblahoslavená Panna. Namiesto toho je jednoducho označovaná ako "Ježišova Matka". Nie pochýb, že je to preto, aby sa neurazili protestanti.
Fratelli Tutti znie skôr ako poznámky z prednášky o sociálnej spravodlivosti na univerzite a nie je to iba zoznam demokratických bodov programu o diverzite a prisťahovalectve. Je to program socialistického svetového poriadku, ktorý pápež František a jeho spojenci chcú pomáhať zavádzať, ak by sa Joe Biden stal prezidentom. Niet pochýb, že preto bola encyklika vydaná v čase amerických volieb. Vatikán zúfalo chce, aby vyhral "ospalý Joe" - Biden. Ten by splnil mnohé z Františkových cieľov v oblasti environmentalizmu, imigrácie, Číny a ďalšie.