agnesino
Keby sme namiesto protestov robili takéto procesie s modlitbami pred parlament určite by bolo všetko to ZLO porazené. Kristus je Kráľ a Víťaz len jemu patrí vláda, sláva a moc amen
Caesar
agnesino
keby miesto protestov robili taketo procesie a ludia modlili ruzenec, tak zlocinecka, satanska matovicova chunta padne.
Ked na Filipinach ludia vysli do ulic, neprotestovali proti diktatorovi Marcosovi, ale len modlili ruzenec a to uplne paralizovalo policiu a armadu, ktora mala rozohnat ludí, vojaci aj policajti len nemo prizerali a ked to videl Marcos, nasadol do lietadla a usiel.
johanika
Keď sme sa vo februári v roku 2020 modlili na Námestí Slobody ruženec, naozaj to bol deň plný nádeje, oslobodenia. Stáli sme tam s ružencom v ruke a tvorili sme naozajstné kresťanské spoločenstvo. Pluralita politických názorov nehrala nijakú úlohu. Kotleba, Danko, Suja, Harabin, Vetrík, Lipták... všetci spolu sme prosili Matku Božiu a Ježiša Krista o pomoc. Kiež by takých stretnutí bolo viac, …More
Keď sme sa vo februári v roku 2020 modlili na Námestí Slobody ruženec, naozaj to bol deň plný nádeje, oslobodenia. Stáli sme tam s ružencom v ruke a tvorili sme naozajstné kresťanské spoločenstvo. Pluralita politických názorov nehrala nijakú úlohu. Kotleba, Danko, Suja, Harabin, Vetrík, Lipták... všetci spolu sme prosili Matku Božiu a Ježiša Krista o pomoc. Kiež by takých stretnutí bolo viac, ukázali by sme obrovskú silu.
apredsasatoci
Danko, haRABIN a ruženec?! 😱
Marieta Ria
Nádhera... v takomto množstve kráčať za Kristom a s Ním, v úcte pred Najsv. Sviatosťou Oltárnou - tak dôležité, potrebné a vzácne v dnešnej dobe!!