02:20
To nagranie rozesłać do wszystkich posterunków i codziennie puszczać aż do znudzenia. youtube.com/watch?v=Ep9ZKRwPIYYMore
To nagranie rozesłać do wszystkich posterunków i codziennie puszczać aż do znudzenia.

youtube.com/watch?v=Ep9ZKRwPIYY
megur shares this
453
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Zasłanianie się tym ,że wykonują polecenia ich nie usprawiedliwiło !!! MAJĄ OBOWIAZEK OBLIGOWAĆ PRAWO !!! -to jest kolejny dowód na to ,że to bezmózgowe cyborgi nie znający prawa i ślepo wykonujący dyrektywy satanistów i masonów !
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
SZANOWNA PANI SĘDZINA JESZCZE CHYBA NIE POJĘŁA , ŻE POLSKA NIE MA ANI POLSKIEGO RZĄDU ANI POLSKIEJ POLICJI ! MAMY OKUPACJĘ CHAZARO -MASOŃSKĄ , KTÓRA POLICJE PRZEKSZTAŁCIŁA W BEZMÓZGOWE POSŁUSZNE CYBORGI JAKO KATÓW !
Stina Kri
Najwyższy już czas żeby bezmózgowcy zwani policjantami doświadczyli przemocy na własnej skórze.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
.....każdy z nas powinien mieć na swoim wyposażeniu obronnym w swoim domu conajmniej ( bez zezwolenia ) broń czarnoprochową !
anna.maria shares this
7
starski
Uprzedzać interweniujących milicjantów że będą ścigani skargami i pozwami - to dla nich oznacza automatyczne zawieszenie w pracy.
V.R.S.
Brawo choć zapewne bez maski na salę zainteresowanych nie wpuścili. Proszę sobie porównać z wyrokiem w sprawie ks. Woźnickiego, gdzie granatowi wparowali do celi mieszkalnej gdzie odbywał się kult religijny i wywlekli Księdza sprzed ołtarza w ornacie, żądając dokumentów w najgorszym stylu mrocznych sowietów, a pan sędź uznał że między Mszą a Różańcem przy ołtarzu Ksiądz powinien się wylegitymować.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Pani sędzina wie ,że ,aby mogła ściągnąć masoneczkę - my musimy jej w tym pomóc wychodząc na barykady !