Clicks1
NewsLetters

В єдності з нашим папою Франциском та Біллом Гейтсом ‒ очіповані та зредуковані до пекла

Дивіться це відео на: avvertimento-lumanita.wistia.com/medias/d7zfmxo5fe videos.utahgunexchange.com/watch/Z2wpHGqgEQEUzPx

Після першої хвилі штучної пандемії необґрунтовано просувається друга хвиля. До головних пропагандистів, окрім прихованих, належать і т.зв. папа римський Франциск, і московський патріарх Кирило. Обоє мають на сумлінні видання розпоряджень на зневагу Євхаристійного Христа, тобто на злочин святотатства.

Чеський вірусолог MUDr. Гана Зелена, Ph.D., так висловилася щодо штучного виникнення пандемії: «Пора вже виступити проти тестування безсимптомних осіб. В протилежному випадку в майбутньому не буде проблемою вибрати будь-який інший вірус і таким самим способом розпочати полювання на позитивних, а потім тестувати здорових, легко хворих, важко хворих і вмираючих. В усіх групах будуть позитивні, і пандемія з мільйонами мертвих ніколи не закінчиться. Наприклад, хоча риновірус зазвичай призводить лише до нежиті, але також може бути небезпечним… До 9,6% госпіталізованих людей похилого віку з риновірусом помирають саме від пневмонії». Але ніхто не впадає в істерику через нежить.

Німецькі лікарі вимагають, щоб ті, які організовують всесвітній обман з коронавірусом, були притягнені до відповідальності і постали перед судом.

Мас-медіа нон-стоп промивають мізки жахливими сценаріями, як люди масово помирають від коронавірусу. Лояльних лікарів підкупили, щоб майже при кожному випадку смерті повідомляли, що хворий помер від коронавірусу. Насправді це була інфекція, від якої помирає приблизно стільки ж людей, як і від звичайного грипу. Отож не було ніяких причин для паніки. Це була не медична, але політична акція. Все було заздалегідь сплановано.

Влітку безглуздий карантин був частково перерваний, а від 1 жовтня почалася друга хвиля. 18 жовтня 2020 року відбулися великі акції протесту громадян у Празі, а 17 жовтня ‒ у Братиславі. Їх розігнали озброєними силовиками і водометами.

Лікарів, які сміливо говорять правду, переслідують. Вони сказали, що носіння масок не є захистом від вірусів, але призводить до втрати імунітету. Крім того, тести на ПЛР, які коштували мільйони доларів, недієві. На початку другої хвилі перейшли на антигенні тести. У Словаччині було оголошено, що вони будуть використовуватися для загального тестування. Здорових людей змушують робити тести, а мас-медіа викликають істерику та страх. При тому вони вигадали безсимптомну хворобу, а це означає, що будь-якого здорового можуть назвати хворим, аргументувати тестом і стверджувати, що є причина для вакцинації.

Що стосується вакцинації, то справжні експерти перестерігають, що сучасні вакцини порушують РНК та ДНК і таким чином можуть змінити людську природу. Така вакцинація ‒ це злочин проти людяності! Люди вже настільки одурманені постійним залякуванням та мантруванням у мас-медіа, що здатні повірити в те, що хоча вони не мають ніякого захворювання, єдиним виходом для них є прийняти вакцину. Однак вона зруйнує їхнє здоров’я, а до того ж, зробить із них біороботів, під’єднаних до штучного інтелекту.

Якби з таким безумством хтось виступив ще кілька десятиліть тому, то кожен би постукав собі по лобі та висміяв би його. Але сьогодні це безумство поступового самогубства реально сплановане. Люди це знають, толерують і дозволяють вести себе за ніс до самознищення духовного та фізичного, дочасного та вічного. Цей план зазнав би краху, якби Церква своєю зрадою Бога не накликала прокляття. Де настав злам нормального критичного мислення, пов’язаного з правдою та моральними принципами? Духовний злам настав на II Ватиканському Соборі (1962-1965 рр.)! Під двозначними термінами було заплановане поступове самознищення Церкви, а тим самим і християнських народів.

Крім двозначних понять, Собор також винен у тому, що не зупинив процес поширення модернізму, який був засуджений енциклікою «Pascendi Dominici Gregis» у 1907 році. За півстоліття, в якому відбулися дві світові війни, Іван XXIII ‒ прихильник модернізму (1911 р.) на папському престолі (з 1958 р.) ‒ призначив модерністів модераторами Собору. Собор фактично схвалив єресі модернізму ‒ найбільші єресі проти Христа. Модерністи (сьогодні церковні ліберали) розділяють Христа на історичного та Христа віри, який начебто є міфом. Внаслідок цього постсоборний дух заперечив і Божественне натхнення Святого Письма та Христову відкупительну смерть (архиєпископ Цолліч у 2009 році заявив, що Христос помер лише зі солідарності зі страждаючими). Церковні ліберали також навчають, що Христос не воскрес реально та історично, а начебто лише надісторично, символічно та есхатологічно.

З порушенням віровчення впала і мораль. Франциск послідовно, посилаючись на Собор, скасовує об’єктивно дійсні моральні норми, словами і жестами легалізує гомосексуалізм, захищає гомосексуальну мережу в Церкві на найвищих місцях, а також першим дав старт безглуздому карантину через закриття храмів, навіть на найбільші Великодні свята. Перед оголошенням карантину Бергольйо інтронізував у Ватикані демона Пачамаму, що є знаком цілковитого відпаду від Бога. Цього року він видає документи, які пропагують «вакцинацію для всіх». Цим ігнорує справжніх фахівців в області медицини. Він добре знає, що вакцинація вже пов’язана з чіпуванням і є злочином проти людяності! Людина перестає бути вільним сотворінням і стає якимось біороботом. Тому «Апокаліпсис» перестерігає провіщенням дочасних покарань ‒ виразок, та вічною карою засудження у вогненному озері!

Сьогодні вже не дозволено піднімати питання про розкриття правди стосовно геноцидної вакцинації.

Подібно не можна ставити питання про те, чи Бергольйо є дійсним папою, чи недійсним. Ці основні питання не беруться до уваги.

Незбагненно, що до сьогодні єпископи та священики щодня у Святій Літургії накликають прокляття на Церкву і на світ, коли перед людьми виражають духовну єдність з найбільшим ворогом Христа ‒ Франциском. Це є безумство у Церкві, і це безумство та прокляття впало і на людство. Тепер воно приносить вже і видимі плоди у вигляді пропихання вакцинації та чіпування. Це план редукції, тобто геноциду людства. Метою є вічне прокляття душ! Однак керівництво Церкви до сьогодні затято відкидає правдиве покаяння. Тому прокляття падає на цілий світ. Через прокляття люди вже не здатні розпізнати запрограмоване безумство. Політики, обрані народом, замість того, щоб служити власним народам, ведуть їх до загибелі. Тому вже сьогодні головний дистриб’ютор вакцин Гейтс міг відверто сказати: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%», тобто на один мільярд. Тоді прийдуть подальші етапи, і залишиться, мовляв, лише один золотий мільярд!

Бергольйо підтримує цей геноцид, тому єпископи та священики мали б у Літургії послідовно додавати «в єдності з нашим папою Франциском та Біллом Гейтсом», очіповані та зредуковані до пекла.

Чи єпископи та священики будуть каятися і нарешті перестануть мантрувати про єдність з убивцею Церкви і людства?

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


21.10.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.