Clicks576
m.rekinek
1

Izrael: 16 nowych pacjentów w ciężkim stanie, w tym 11 osób zaszczepionych. Czy szczepionka to naprawdę cudowne lekarstwo?

Ponieważ Izrael jest laboratorium terapii genowej przeciwko krukowi, opracowanej przez firmę Pfizer, równie dobrze możemy przyjrzeć się temu, co dzieje się tam po masowych „szczepieniach” z ostatnich miesięcy, biorąc pod uwagę, że w ten sposób zaszczepiono 60% jego populacji.

Codzienna wiadomość i24 z 4 lipca podawała w nagłówku: Izrael / Koronawirus: liczba pacjentów w ciężkim stanie stopniowo rośnie pomimo szczepień . Można by pomyśleć, że skoro wszystkie media głównego nurtu wychwalają szczepienia, a nawet wzywają do szczepień obowiązkowych, zaszczepieni Izraelczycy są chronieni przed tym, co pompatycznie określają jako „wznowienie pandemii”. Więc nie ! W dalszej części artykułu dowiadujemy się, że 16 nowych pacjentów zarażonych koronawirusem i jego wariantem Delta „zostało w tym tygodniu dodane do liczby pacjentów w ciężkim stanie, w tym 11 osób zaszczepionych”, czyli 69% z tych 16 pacjentów.

„Tendencja wzrostowa liczby pacjentów w ciężkim stanie niepokoi wyższych urzędników Ministerstwa Zdrowia, zwłaszcza że większość z nich jest zaszczepiona i starsza” – dodaje i24 news .

W obliczu tych faktów, zamiast zastanawiać się, za wszelką cenę utrzymywać logikę szczepień, Ministerstwo Zdrowia zaleca „trzeciej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi osobom z osłabionym układem odpornościowym”, a już w styczniu ubiegłego roku Izrael siły obronne raport wywiadowczy ( pdf ) ostrzegł, że program masowych szczepień w Izrael mógłby stworzyć odporną na covid-19 szczepionek mutacji. W raporcie przygotowanym dla Narodowego Centrum Informacji i Wiedzy o Koronawirusie stwierdzono, że „kampania masowych szczepień prowadzona równolegle z aktywną epidemią w Izraelu może„ popchnąć wirusa do ewolucji ”.

Gazeta Epoch Times w niedawnym artykule cytuje „ badanie, które nie zostało przeprowadzone w maju przez 14 badaczy z pięciu uczelni medycznych i niemieckich uniwersytetów, którzy odkryli, że wariant Delta (indyjski) B.1.617 jest wysoce przenośny – jeden z czterech sklasyfikowanych wariantów przez WHO jako „wariant o znaczeniu globalnym” – jest bardziej prawdopodobne niż pierwotny wirus zarażania pacjentów, którzy byli wcześniej zaszczepieni lub zakażeni. "

The Epoch Times mówi również o innym „nierecenzowanym badaniu, które wspiera tę teorię” i „zostało przeprowadzone przez izraelską służbę zdrowia Clalit i Uniwersytet w Tel Awiwie. Przeanalizowała 800 osób zarażonych Covid-19 – 400 z nich było wcześniej zaszczepionych, a 400 nie było zaszczepionych – aby stwierdzić, że ci, którzy zostali w pełni zaszczepieni dwoma zastrzykami Pfizera, zarazili się tym wariantem. osiem razy więcej niż osoby nieszczepione (chociaż wielkość próby jest bardzo mała). Badanie, w którym porównano dwie grupy na podstawie danych demograficznych, takich jak wiek i płeć, odkryli również, że ludzie, którzy otrzymali zastrzyk Pfizera, częściej zamawiali brytyjski wariant niż ci, którzy go nie otrzymali. "

Podsumowując, The Epoch Times przypomina, że jeśli „w celu walki z falami mutacji wywołanych przez Covid-19 wielu ekspertów nalega na potrzebę stworzenia nowych szczepionek”, inni ostrzegają, że „jeśli te szczepionki zostaną podane podczas pandemii, mogą po prostu utrwala błędne koło, w którym nowe warianty generują zapotrzebowanie na nowe szczepionki prowadzące do nowych wariantów ”.

Te fałszywe szczepionki, ale prawdziwe „terapie genowe” o nieznanych średnio- i długoterminowych skutkach: czy naprawdę są cudownym lekarstwem na Covid-19? Możemy w to wątpić...

Francesca de Villasmundo

medias-presse.info/…accinees-le-vaccin-remede-miracle-vraiment/144362/
starski
Jaki komentarz i wnioski przedstawi reżim? Od KOGO oni się zarazili? Od nieszczepionych - roznosicieli zarazy!