Clicks2

Відповідь на позицію Чеської Єпископської Конференції (ЧЄК) щодо вакцинації проти СOVID-19

Шановні католики Чехії та Моравії!

Різдвяний подарунок ‒ цього разу, на жаль, зі захистом програми Ірода ‒ підготував для вас Оломоуцький єпископ Баслер, який виступає в авторитеті ЧЄК. Сподіваємося, що більшість чеських та моравських єпископів не погоджується з його позицією. Безперечно, вони отримують інформацію щодо СOVID-19 не лише з мейнстрім-медіа, але ще шукають відповіді у справжніх експертів з вірусології та імунології, яких переслідують за правду. Більшість чеських єпископів, звісно ж, може сформувати розумну та моральну позицію щодо нав’язуваної драконівськими методами безглуздої вакцинації. Загальновідомо, що нова вакцина загрожує не тільки здоров’ю, але й людському роду, а до того ж є засобом редукції, тобто масового геноциду! З духовної точки зору нова вакцина загрожує спасінню душі!

Цитата Баслера: «…з’являється багато … конспіраційних теорій».

Відповідь: Однак найбільшою конспіраційною теорією є твердження А. Баслера, який прикривається авторитетом ЧЄК і стверджує, що «вакцинуватися є морально допустимо». Правдою є протилежне!

Цитата Баслера: «Однак доречно розвіяти найбільші побоювання багатьох віруючих».

Відповідь: Було б доречно, щоб Баслер в питанні вакцинації, навпаки, підтримав віруючих в оправданих побоюваннях перед фатально небезпечною вакциною. Але Баслер виконує службу фальшивого пророка ‒ «мир, мир» (Єр. 6,14), а тим самим розвіює найбільші побоювання, і так створює умови для вакцинаційного самогубства народу і чеської Церкви.

Цитата Баслера: «… внести до проблематики певне світло».

Відповідь: Замість світла Баслер вносить до проблематики темряву брехні.

Цитата Баслера: «Тому хочемо повторити: вакцинуватися є морально допустимо».

Відповідь: Не вказати, чим вакцинуватися, а лише загально стверджувати, що це морально допустимо ‒ це злочин! Це дезінформування людей у життєво важливому рішенні, яке може мати катастрофічні наслідки у часі та у вічності! Баслер не надав правильної інформації, яка випливає з пересторог справжніх вчених, які інформують про склад нової вакцини від СOVID-19:

1) Нова вакцина містить модифіковану РНК, яка змінює людський геном, що є злочином проти людського роду і проти Бога як Творця людини.

2) Нова вакцина містить гідрогель з органічними наночастинками, які вже є певною формою чіпування, від якого Святе Письмо перестерігає покаранням у вогняному озері. Людина, позбавлена вільної волі, вже не може чинити спасительне покаяння навіть у годину смерті.

3) Нова вакцина містить тканини абортованих дітей (у більшості фармацевтичних компаній). Використання тканин вбитих дітей суперечить Святому Письму та Церковній традиції.

Щодо теперішньої вакцинаційної кампанії, до якої долучився і оломоуцький єпископ Баслер, то найбільший пропагандист вакцинації Гейтс сказав: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Отож на першому етапі йдеться про геноцид одного мільярду людей. Своїм листом Баслер також виконує «добру роботу».

Чи Баслер поставив основне питання: Чому народ повинен вакцинуватися проти мутуючого вірусу? Провідні експерти стверджують, що вся вакцинація проти СOVID-19 ‒ це повний абсурд. Чи Баслер це знає? Якщо не знає, то чому висловлюється щодо цього питання? А якщо знає про це, то чому обманює католицьку громадськість, просуваючи вакцинацію? Це дуже серйозна річ з величезними наслідками!

Цікаво, що деякі єпископи типу Баслера поміняли суть своєї місії і підозрілим способом займаються питаннями охорони здоров’я. Вони ігнорують справжніх фахівців у сфері медицини, але вимагають, щоб у галузі охорони здоров’я усі керувалися їхнім клерикальним авторитетом. Це дивний симбіоз ‒ брехня, замаскована релігійним авторитетом. Якщо Баслер вже займається охороною здоров’я, то чому не рекомендує справді перевірені ліки, які рекомендують фахівці у сфері медицини проти вірусних інфекцій?

Коротше кажучи: Вся вакцинація проти СOVID-19 не має служити здоров’ю, але є великим обманом. Вже загальновідомо, що її головна мета ‒ т.зв. редукція, тобто чіпування населення та винищення людського роду.

Цитата: «Не можна нікого дискримінувати через рішення не приймати вакцину… але людина мусить … зробити все, щоб не заразити інших…».

Відповідь: Якщо Баслер посилається на дилетантів у медицині, якими є псевдопапа Бергольйо і теперішня Конгрегація, яка здійснює задуми Гейтса та світових еліт, то з цією аргументацією він, безумовно, не вистоїть на Божому суді. Баслер непрямо пропихає те саме, що Гейтс та ініціатори редукції людства, тобто обов’язкову вакцинацію для всіх. Ті, які не будуть вакцинуватися, начебто загрожують здоров’ю та життю інших людей, стверджує Баслер. Чи Баслер усвідомлює, що бреше, чи робить це несвідомо? Однак у його випадку провина ще більша, бо питання цієї вакцинації стосується не лише втрати здоров’я та фізичного життя, але й зведення душ до вічної погибелі. Цим листом Баслер вчинив найважчий злочин проти Бога і проти людства. Віримо, що більшість чеських та моравських єпископів не має з ним єдності.

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату


23.12.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, які живуть у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник через необхідність захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдопапу Бергольйо ВВП не визнає і йому не підпорядковується.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3