pl.news
134.1K

Niemcy idą o krok dalej: Muzułmanie dopuszczeni do Komunii

Muhterem Aras - muzułmańska polityk pochodzenia tureckiego, należąca do Niemieckiej Partii Zielonych i pełniąca rolę prelegenta parlamentu Wirtembergii, przyjęła Komunię w Świętą w dniu Wniebowstąpienia …More
Muhterem Aras - muzułmańska polityk pochodzenia tureckiego, należąca do Niemieckiej Partii Zielonych i pełniąca rolę prelegenta parlamentu Wirtembergii, przyjęła Komunię w Świętą w dniu Wniebowstąpienia (26 maja).
Do świętokradztwa doszło w czasie Eucharystii odprawianej przez Biskupa Stuttgartu Gebharda Fürsta, lat 73. Nabożeństwo było wstępem do Dnia Katolickiego w Stuttgarcie, wydarzenia w stylu festiwalu organizowanego przez "katolicki" laikat.
Przewodnicząca Kościoła Luterańskiego w Wirtembergii, Sabine Foth, brała udział w Eucharystii, ale nie przystąpiła do Komunii ze względu na "szacunek dla biskupa". Podczas udzielania sakramentu ludzie brali Komunię jedną lub dwiema rękami i zanurzali opłatek w kielichu jak krakersy w dipie.
Według Stuttgarter-Nachrichten.de "goście" podeszli "dość swobodnie" do sakramentu Komunii. Jeden z protestantów spytał, czy może przystąpić do Komunii, a kobieta, która ją rozdawała, odrzekła "Nie mam pojęcia. Ja wiem tylko, że to ciało Chrystusa".
#…More
Krystian N.
Jedno jest pewne, pan Bóg nie pozwoli na robienie sobie żartów z Eucharystii.
W związku z tym prawdopodobnie Msza była nieważna. Mówię prawdopodobnie, gdyż nie zamierzam tutaj robić analizy teologicznej ważności przedmiotowej mszy.
wacula25wp.pl
A do kościoła świętego jest wiele zaproszonych ale mało wybranych do zbawienia
przeciwherezjom
Niedługo i do nas to dojdzie, bo antypapież szykuje fałszywą jedną światową religię, to są kroki ku temu.
Tony M
Google przetłumaczone z angielskiego
Więcej zgniłych owoców z antypapiestwa Jorge Bergoglio.....z jego umowy z Abu Zabi!!!!!!!!
Jorgy byłby bardzo zadowolony z Kościoła w Niemczech.....Nie.....nie naprawi tego Świętokradczego okrucieństwa!!!
Mateusza 7:15-20 15 „Uważajcie na fałszywych proroków. Przychodzą do was w owczej skórze, wewnątrz zaś są dzikimi wilkami. 16 Po owocach ich poznacie. Czy …More
Google przetłumaczone z angielskiego
Więcej zgniłych owoców z antypapiestwa Jorge Bergoglio.....z jego umowy z Abu Zabi!!!!!!!!
Jorgy byłby bardzo zadowolony z Kościoła w Niemczech.....Nie.....nie naprawi tego Świętokradczego okrucieństwa!!!
Mateusza 7:15-20 15 „Uważajcie na fałszywych proroków. Przychodzą do was w owczej skórze, wewnątrz zaś są dzikimi wilkami. 16 Po owocach ich poznacie. Czy ludzie zbierają winogrona z cierni lub figi z ostu? 17 Podobnie każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Dobre drzewo nie może wydawać złych owoców, a złe drzewo nie może wydawać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrych owoców, jest wycinane i rzucane w ogień.20 W ten sposób poznacie ich po owocach.
Nigdy nie było fałszywego proroka o globalnym wpływie Bergoglio… wygląda na fałszywego proroka Księgi Objawienia.
Antychryst niedaleko!!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Szkoda mi palce kłaść na klawiaturę , gdy czytam takie brednie !!!
Neo Kowalski
Niestety, zaraza niemiecka ogarniająca dzisiaj cały Kościół Katolicki jest tak samo groźna jak faszyzm w latach 40 przez nich czczony. Ten naród zniknie, piętno demoniczne zbyt mocno nad nim ciąży.
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Tutaj będę się spierał. Niemcy nie byli faszystami, a na pewno nie NSDAP. Włosi, owszem, ale nie Niemcy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A czy Kardynał Burke nie wie kim jest Franciszek? Jak może heretyk, potępiać herezje heretyków? 😂
Lilianna w ogrodzie
Francio53
Kościół Katolicki w obecnym zarządzie jest nieporównywalnie groźniejszy niż wszystkie totalitaryzmy razem wzięte! Totalitaryzmy niszczą ciało zaś Kościół niszczy dusze trafiające do piekła. Niewielu jest prawdziwych kapłanów lecz pocieszające jest to, że ich przybywa. Sprawiedliwość Boża oddzieli ziarno od plew.
przeciwherezjom
to antykościół i wrogowie wewnątrz kościoła niszczą i prowadzą dusze do piekła na czele z antypapieżem. Prawdziwy kościół katolicki jest święty, Jego Głową Jest Chrystus a prawdziwym ostatnim papieżem Benedykt XVI.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Prawdziwym ostatnim papieżem był PIUS XII-STY !!!