Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
uk.news
54

Куріальний кардинал відчуває потребу в педофілах

У листопаді 2022 року на порталі CortileDeiGentili.com були опубліковані слова Жанфранко Равазі - куріального кардинала у відставці, який заявив, що ми перебуваємо у «фазі інтелектуального недорозвинення», «терміново потребуємо культури, здатної розбурхати сумління» та страждаємо від «браку авторитетних голосів», –

Тому він вважає, що «сьогодні нам потрібен новий Пазоліні, тому що його позиція викликала реакцію в політичному світі та в Церкві».

П'єр Паоло Пазоліні був автором фільмів, відомих своєю відвертістю, запеклим марксистом («ми переконані, що на даний момент лише комунізм може запропонувати нову «справжню» культуру»), педофілом, гомосексуалом та автором непристойних романів.

У серпні 1949 року він заплатив трьом підліткам, одному з яких було менше 16 років, за мастурбацію. Адвокат Пазоліні переконав сім'ї постраждалих відмовитися від заяв та запропонував кожній родині по 100 000 лір (близько 1900 євро на сьогодні). Комуністична партія виключила його зі своїх лав після того, що сталося.

Але тепер Пазоліні отримав нове життя у Ватикані.

53-річний Пазоліні був убитий 17-річною повією під час сварки в Остії в листопаді 1975 року.

Зображення: Gianfranco Ravasi, Pier Paolo Pasolini © wikipedia, CC BY-SA, #newsXsofdqdnop