Clicks8
NewsLetters

BВП: Готується Нюрнберзький процес-2. А як щодо Ватикану?

Коротка інформація з преси:
«Кризу COVID-19 потрібно перейменувати на „Скандал COVID-19”. Усі винні мають бути притягнені до відповідальності. Міжнародна асоціація з десятків юристів та лікарів подає судову скаргу за найбільше правопорушення усіх часів. Обман з COVID-19 ‒ це найбільший злочин проти людства, який коли-небудь був здійснений.

Райнер Фюльміх очолює юристів, які ведуть судовий процес проти ВООЗ та світових лідерів (Гейтс, Хенкок, Фаучі...) за вчинення злочинів проти людяності, як це визначено в Міжнародному кримінальному кодексі. Відбулося слухання близько 100 міжнародно визнаних вчених, лікарів, економістів та юристів. Скандал COVID-19 ніколи не був медичною проблемою. Насправді йшлося про утвердження нелегітимної влади, здобутої злочинними методами скорумпованої „давоської кліки”.

Юристи поставили основні питання, такі як:

1) Чи існує ковід-пандемія, або ж існує лише пандемія, тестована з допомогою фальшивих ПЛР?
2) Чи служать т.зв. антиковідні заходи, такі як локдауни, обов’язкові захисні маски на обличчя, соціальні дистанції та карантинні приписи, для захисту населення світу від ковіду?
Не служать! Вони служать лише для того, щоб люди піддалися паніці, аби без будь-яких питань вірили, що їхнє життя під загрозою. Дані заходи спричинили втрату незліченної кількості людських життів та зруйнували економіку. Ковід-заходи не мають фактичної чи юридичної основи, є антиконституційними та повинні бути негайно скасовані. Вину за них несуть політики та мейнстрім-медіа. Діти масово травматизовані. Їх навіть забирають у батьків!
Судовий процес триває. Злочинці повинні бути засуджені».


Лікарі та юристи, на відміну від церковних лідерів, зуміли організуватися та виступити проти злочину ковід-скандалу. Ініціатори цього скандалу подають фальшивий вихід ‒ масову т.зв. вакцинацію. Експерти висловилися про неї, що вона не забезпечує захист від ковіду, але навпаки ‒ шкодить здоров’ю та життю людей. Вона навіть загрожує існуванню людини як такої. До того ж, мРНК-вакцинація сьогодні використовується і для поступового оцифровування людей, тобто для маніпуляції з метою прийняття ними чіпів або клейма звіра, від чого застерігає не лише здоровий глузд, але й Святе Письмо ‒ навіть карою у вогняному озері! Тому шокує те, що офіційний церковний авторитет ‒ сьогодні псевдопапа Бергольйо і разом з ним зграя вовків в овечих шкурах ‒ цю геноцидну вакцинацію інтенсивно пропагує, більше, ніж мейнстрім-медіа та продажні політики! Тому за злочини проти людськості повинен бути суджений насамперед псевдопапа Бергольйо та вся Deep сhurch (Глибинна церква), яка має єдність із Deep state (Глибинною державою).

Якби Бергольйо і Ватикан виконали свій обов’язок і чітко та радикально виступили за правду проти брехні, злочину та смерті, то трагічної комедії з COVID-19 ніколи б не було. Тому найбільшими злочинцями проти Бога та людства сьогодні є недійсний папа Бергольйо та юдівське зборище його лицемірних клерикалів. Їх в першу чергу треба справедливо судити і покарати за злочини, засуджені Нюрнберзьким кодексом. Їхні церковні посади та авторитет не можна брати до уваги як обставину, яка пом’якшує провину. Навпаки, їхня провина ще більша, бо цими посадами і авторитетом вони зловжили проти Бога та проти людства. Тому їх слід судити і засудити!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВ
єпископи-секретарі

19.05.2021

Примітка: BВП подав скаргу на Хорхе Бергольйо за злочини проти людяності (див. vkpatriarhat.org/skarha-na-khorkhe-berholjo/).

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c