Clicks7.2K

Zniknięci - czasy ostateczne

marek
19
Zniknięci - czasy ostateczne
malgorzata__13
Katolikom nie w głowie takie rzeczy.Posiadamy Skarb na ziemi,Żywego BOGA Obecnego w Tabernakulum,więc żyjemy już Niebem na ziemi.Kto tego nie ma ,to nie dziwota że go nosi i porywa gdzieś,ino nie wiada dokąd.
Engel44
„...tak będzie z obecnością Syna Człowieczego. Wtedy dwaj będą w polu: jeden będzie wzięty, a drugi pozostawiony; dwie będą mleć w żarnach: jedna będzie wzięta, a druga pozostawiona. Dlatego czuwajcie, gdyż nie wiecie, którego dnia wasz Pan przyjdzie.” Mateusza 24:1,39-42
amoreloo
Bo jak widze taki film to sie wkurzam ,Chyba mam prawo? bo wasz ksiądz Natanek tez wulgarnych slow używal wyzywajac od grubasów
Arka
cytuje :amoreloo — 2012-02-23 16:37:39FILM LIPA 😜
dodam nawet wielkie gówno

Nawet jesli ktos uwaza, ze to zbyt duza fntazja, to nie ma prawa, na katolickim portalu uzywac slow wulgarnych! Skad taka zlosc..
Ja uwazam, ze film ten daje troche do myslenia.
annaaurelia
jakiś dziwny ten film..
wszystkim mającym trochę wolnego czasu polecam książkę Godzina szatana - o. Livio Fanzaga i Diego Manetti
Szczęść Boże
Jędrek
Dlatego nasza podpora ks.Natanek ! WSZĘDZIE GO MOŻNA ŚMIAŁO POSTAWIĆ W KOŚCIELE JAKO WZÓR WIARY I TRADYCJI !
Malgorzata11
Kobieta rozdająca Komunię św. - taki dziwoląg nigdy nie powinien zaistnieć w parafii która uważa się za katolicką,a jeśli jakaś niewiasta siłą chciałaby zając taka funkcję, bo mo takie prawo,to od tego są mężczyźni aby grzecznie wytłumaczyć że nie życzą sobie takiej "pomocy" i oporną wyprowadzić pod mur.
W Polsce taka dewiacja nie przejdzie,już same kobiety tego dopilnują,Ksiądz Skowronek ćwierka…More
Kobieta rozdająca Komunię św. - taki dziwoląg nigdy nie powinien zaistnieć w parafii która uważa się za katolicką,a jeśli jakaś niewiasta siłą chciałaby zając taka funkcję, bo mo takie prawo,to od tego są mężczyźni aby grzecznie wytłumaczyć że nie życzą sobie takiej "pomocy" i oporną wyprowadzić pod mur.
W Polsce taka dewiacja nie przejdzie,już same kobiety tego dopilnują,Ksiądz Skowronek ćwierkał na darmo o kapłaństwie kobiet.
+ + +
Czekajcie na czasy, kiedy usłyszycie w konfesjonale damski głos :)
Jędrek
W takich kościolach juz rządza świeccy ! -szczególnie kobiety !
Malgorzata11
Takie sytuacje wydaja sie niewiarygodne:Kapłan nie udziela Komunii św.
a robią to świeccy,przecież to bezprawie,które jasno należy świętokradcom uświadomić!Biskup miejsca zezwala na takie profanacje?Jakim prawem?
Jędrek
Gdy mieszkałem w Irlandii -na jednej ze Mszy Świetych -kapłan wogóle nie rozdawal Komunii Świetej -tylko rozdawało ok 6 lub 7 osób świeckich .Nie miałem wyboru -wiec Eucharystii nie przyjąłem -tylko po Mszy Świetej poszedłem do zakrystii i poprosilem ksiedza żeby on osobiście udzielil mi Komunii .W obecnosci innych (tych co rozdawaly Komunie Świeta w wiekszosci kobiety ) z ironia i próba …More
Gdy mieszkałem w Irlandii -na jednej ze Mszy Świetych -kapłan wogóle nie rozdawal Komunii Świetej -tylko rozdawało ok 6 lub 7 osób świeckich .Nie miałem wyboru -wiec Eucharystii nie przyjąłem -tylko po Mszy Świetej poszedłem do zakrystii i poprosilem ksiedza żeby on osobiście udzielil mi Komunii .W obecnosci innych (tych co rozdawaly Komunie Świeta w wiekszosci kobiety ) z ironia i próba osmieszenia mnie pofatygował sie do Tabernaklum -po czym udzielił mi Komunii Świetej .Zdarzenie to miało miejsce ponad 3 lata temu -a wiec zanim znałem jeszcze ks.Natanka i wówczas nikt nie krzyczał -w jaki sposób udzielać Eucharystii .Moje sumienie zaprotestowało !
Jędrek
Stanisław w zasadzie piszesz-to smo co ja -KK-cki trzyma wszystko dla siebie -a wiernych traktuje jak bydło -które ma tylko słuchac i milczeć ! dlatego tak szanuje ks.Natanka -bo on nam mowi wszystko -to co sam wie i co mu nakazuje Pan ! a moze to jednak dzialanie masonerii w Kosciele -o której ingerencji w działalności Kosciola -ostatnio sie przyznał arcybiskup Michalik!-może oni im zabraniaja ?…More
Stanisław w zasadzie piszesz-to smo co ja -KK-cki trzyma wszystko dla siebie -a wiernych traktuje jak bydło -które ma tylko słuchac i milczeć ! dlatego tak szanuje ks.Natanka -bo on nam mowi wszystko -to co sam wie i co mu nakazuje Pan ! a moze to jednak dzialanie masonerii w Kosciele -o której ingerencji w działalności Kosciola -ostatnio sie przyznał arcybiskup Michalik!-może oni im zabraniaja ???
One more comment from Jędrek
Jędrek
Małgorzato -sami wierni nie zażycza sobie tradycyjnego podawania Eucharystii-bo podobnie jak wznaczna wiekszość Polaow posiadaja sprane mózgi -przez media ,które wiemy do kogo należa i kto nimi kieruje -tak samo wierni maja sprane mozgi przez Episkopat i modernistycznych duchownych -którzy wszystkie złe ustawy posoborowe -ozywili w Kosciele -a wierni -jak to wierni slepo ufaja i kupuja wszystko …More
Małgorzato -sami wierni nie zażycza sobie tradycyjnego podawania Eucharystii-bo podobnie jak wznaczna wiekszość Polaow posiadaja sprane mózgi -przez media ,które wiemy do kogo należa i kto nimi kieruje -tak samo wierni maja sprane mozgi przez Episkopat i modernistycznych duchownych -którzy wszystkie złe ustawy posoborowe -ozywili w Kosciele -a wierni -jak to wierni slepo ufaja i kupuja wszystko co im sie na talerzyku podsunie !
Malgorzata11
Myślę ,że komunia św. na rękę zniknie jak senny koszmar,jeśli wierni zażyczą sobie sami tradycyjnego podawania,a przecież w każdej parafii takie grupy na pewno są.Kapłan nie może grupie wiernych odmówić przyjęcia Pana Jezusa tradycyjnie,takie świadectwo będzie cenne i dla Jego Wiary.
EdwardJarek
Panie Nukula ma pan racje film zostal nagrany przez protestancka sekte:"New Born Christians".
Jędrek
Oredzie ,które nam sa przekazywane mówią o porwaniu ,ale również mowia o powrocie na ziemie po tzw.;oczysczeniu;- gdzie człowiek bedzie mógł doswiadczyć przegladu swoich czynów ,które obraziły Pana Boga oraz dostanie szanse nawrócenia.Inne sprawy takie jak ;jeden rząd swiatowy -zdomininowany i prowadzony przez antychrysta (fałszywe jego cuda ) oraz zachipowanie ludzkości pokrywa sie z katolickimi…More
Oredzie ,które nam sa przekazywane mówią o porwaniu ,ale również mowia o powrocie na ziemie po tzw.;oczysczeniu;- gdzie człowiek bedzie mógł doswiadczyć przegladu swoich czynów ,które obraziły Pana Boga oraz dostanie szanse nawrócenia.Inne sprawy takie jak ;jeden rząd swiatowy -zdomininowany i prowadzony przez antychrysta (fałszywe jego cuda ) oraz zachipowanie ludzkości pokrywa sie z katolickimi orędziami .Każdy majacy Ducha Świetego -nie może nie zauwazyc ze wszystkie obecne działania na świecie dążą właśnie do takiego stanu rzeczy .Poddaje jednak wątpliwośći stwierdzenie że biblijna liczba 144.000 dotyczy ewangelistow ,którzy pozostana -aby nas przez ten trudny czas przeprowadzic .Tu potrzeba potwierdzenia ze strony biblistow KK-go . Ci niestety nie są tak rozlewni jak protestanci i nie informuja wiernych o działaniach antychrysta w czasach juz obecnych -nie mówiac juz o tym ,aby cokolwiek mówiono o czasach ostatecznych w nawiązywaniu do Apokalisy Św.Jana czy orędzi wydawanych na czasy ostateczne -Dlatego naszą podoprą w tej kwestii -ciagle i niezmiennie pozostaje ks.Natanek.
Jędrek
Czyz nie na podobny wzór oczekujemy na ;ostrzeżenie ; i ;oczysczenie; zanim Pan nasz Jezus Chrystus opuści swoja sprawiedliwą dłoń ?
nukula
A czy wiecie, że to chyba jest niezgodne z doktryną katolicką. Co prawda Pismo Święte mówi w kilku miejscach o tym wydarzeniu ale Katechizm o tym nie wspomina. Ta doktryna "porwania Kościoła" została wyeksponowana u protestantów, zwłaszcza Adwentystów i innych snujących apokaliptyczne wizje. Tylko wprowadzają niepokój i napięcie. A przecież my mamy z radością oczekiwać na przyjście Pana.
✍️
Stenia
Jędrek - polecam Ci wspaniały film do obejrzenia.