Maja 21
111.9K
Maja 21
"Film "Died Suddenly" - Zmarł nagle. To film, który powinien oglądnąć KAŻDY MJNDUROWY !!!
Oto to przed czym przestrzegaliśmy wszystkich. Nazywano nas płaskoziemcami, antyszczepionkowcami itd.... Co wy na to Panowie dowódcy, którzy zmuszaliście swoich podwładnych do poddania się temu eksperymentowi? CZY MOŻECIE PATRZEĆ W LUSTRO? Co na to wy... którzy ulegliście tym naciskom.... w tym wielu, którzy …More
"Film "Died Suddenly" - Zmarł nagle. To film, który powinien oglądnąć KAŻDY MJNDUROWY !!!
Oto to przed czym przestrzegaliśmy wszystkich. Nazywano nas płaskoziemcami, antyszczepionkowcami itd.... Co wy na to Panowie dowódcy, którzy zmuszaliście swoich podwładnych do poddania się temu eksperymentowi? CZY MOŻECIE PATRZEĆ W LUSTRO? Co na to wy... którzy ulegliście tym naciskom.... w tym wielu, którzy sami zmuszali... o ironio. Czy coś wyjdzie prędzej czy później? Czy zdrowie nadal ok? Czy może już klęka? Przecież wiecie jak jest... rozmawiacie o tym... już czas przestać to z siebie wypierać. Czas podnieść wysoko głowę i zacząć o tym mówić! Przykład co się aktualnie dzieje w armii USA.
Co się dzieje u nas? Jak wygląda sytuacja? Powiemy wam...nie wiemy... BO MON ODPOWIEDZIAŁ NAM, ZE NIE PROWADZI TAKICH STATYSTYK !!!! Może już czas na refleksję Panowie Generałowie i zatrzymać dalsze naciski!? Bo dalej występują w wielu jednostkach. W tym na szkołach podoficerskich. To żenujące. Obudźcie się !!!!!!"
Bronimy Munduru - Dla Przyszłych Pokoleń
yagu shares this
1K