Clicks1.2K
PetraB
5

ZÁSADNÍ ZPRÁVA: PÁN JEŽÍŠ ZE SVĚTA ODEŠEL! ASPOŇ Z KATOLICKÉ CÍRKVE!

ZÁSADNÍ ZPRÁVA: PÁN JEŽÍŠ ZE SVĚTA ODEŠEL! ASPOŇ Z KATOLICKÉ CÍRKVE!

DNES V ŘÍMĚ ZAČALA HRŮZNÁ SATANSKÁ AMAZONSKÁ SYNODA A TREST BOHA OTCE NÁM, KATOLÍKŮM, JE, ŽE OD NÁS BYL DNEŠKEM ODŇAT PÁN JEŽÍŠ!!!! DNEŠNÍ DEN TAK NENÍ V KATOLICKÝCH KOSTELECH PROMĚŇOVÁNA KREV A TĚLO KRISTOVO! ANI ŽÁDNÁ SVÁTOST UDĚLENÁ KATOLICKOU CÍRKVÍ PO ČAS SYNODY, TEDY DO 27. ŘÍJNA 2019, PLATNÁ NEBUDE! TEDY KŘTY, SVATBY, ZPOVĚĎ, VŮBEC NIC!

NEVÍME, JESTLI „JEN“ PO ČAS SYNODY NEBO JEŠTĚ DÁL, NEVÍME, JESTLI SE PÁN JEŽÍŠ DO KATOLICKÝCH KOSTELŮ JEŠTĚ VRÁTÍ NEBO JE TO UŽ TEN OKAMŽIK, O KTERÉM PRAVÍ POSELSTVÍ VAROVÁNÍ, KDY BUDE ZRUŠENA NEJSVĚTĚJŠÍ OBĚŤ! (a pravé mše svaté, s proměňováním, budou vysluhovány v útulcích) NEVÍME, JESTLI JE TO DOČASNÉ A CO POTOM.

MÁME TAK AKTUÁLNÍ ZPRÁVU PRO VŠECHNY KATOLÍKY: ABY SE ODE DNEŠKA ÚČASTNILI PRAVOSLAVNÉ MŠE SVATÉ, SAMOZŘEJMĚ VŠAK BEZ PŘIJÍMÁNÍ, PROTOŽE TA JEDINÁ JE PLATNÁ A TAM PÁN JEŽÍŠ JE PŘÍTOMEN A TAM JE PROMĚŇOVÁNO A SVÁTOSTI PLATÍ, TO PROTO, ŽE NEPODLÉHAJÍ SATANSKÉMU VATIKÁNU SOUČASNOSTI!

KATOLICKÁ CÍRKEV BYLA ZNEČIŠTĚNA LIDSKÝMI MYŠLENKOVÝMI EXKREMENTY, MÁME VYŘÍDIT!

(bratr David při té příležitosti připomněl, že to může být ten moment, o kterém mluví zjevení, kdy Panna Maria, až Jí bude odňat Pán Ježíš, začne Boha Otce prosit o Spravedlnost!)

V KAŽDÉM PŘÍPADĚ VŠAK: NYNÍ PADNE RUKA SPRAVEDLNOSTI NA SVĚT, ČEKEJME BOŽÍ TRESTY, PŘICHÁZEJÍ!

PÁN BŮH S NÁMI

VAŠE MARIÁNSKÉ SPOLEČENSTVÍ
KristianKeller
Z Katolíckej Cirkve Ježiš neodišiel, to je dosť veľký omyl. Pán Ježiš Kristus slúbil, že zostane s Cirkvou do konca vekov, a pekelné brány ju nepremôžu. Prosím pozrite si kanál a pozrite si kde sa nachádzame. V Ríme a v budovách ktoré kedysi patrili RKC sa nachádza protestanská falošná cirkev, smilnica na konci veklov, viac na stránke Vaticancatholic.com.
PetraB
...ale to je přece nadpis, nadsázka, vysvětlení dále v textu
Libor Halik
K proměně chleba a vína v Krista nedochází u protestantů, protože nemají apoštolskou posloupnost svěcení biskupů, kněží - chybí tam tzv. Melchisedechovské kněžství. U katolických a pravoslavných biskupů a kněží dochází k proměně, pokud biskup, kněz opakuje slova Krista z Poslední večeře. Teprve až Antikrist všechny biskupy a kněze FYZICKY vyvraždí, nebude sloužena mše sv. nikde dle závěru knihy …More
K proměně chleba a vína v Krista nedochází u protestantů, protože nemají apoštolskou posloupnost svěcení biskupů, kněží - chybí tam tzv. Melchisedechovské kněžství. U katolických a pravoslavných biskupů a kněží dochází k proměně, pokud biskup, kněz opakuje slova Krista z Poslední večeře. Teprve až Antikrist všechny biskupy a kněze FYZICKY vyvraždí, nebude sloužena mše sv. nikde dle závěru knihy proroka Daniela. Až Kristus po usmrcení Antikrista dle Zjevení ap. Jana zabité biskupy a kněze vzkřísí, opět bude sloužena mše sv.
Libor Halik
Učenec Atila Guimarães vysvětlil, že skrze dekrety pastoračního 2. vatikánského koncilu vznikla nová jiná církev než Katolická církev. Viz: www.youtube.com/watch L: Ta novocírkev parazituje na původní Katolické církvi podobně jako např. jmelí, či houby choroše na stromech. Bez parazitování na Katolické církvi není schopna 2.vatikánská novocírkev existovat. Je potřeba odstranit parazita, …More
Učenec Atila Guimarães vysvětlil, že skrze dekrety pastoračního 2. vatikánského koncilu vznikla nová jiná církev než Katolická církev. Viz: www.youtube.com/watch L: Ta novocírkev parazituje na původní Katolické církvi podobně jako např. jmelí, či houby choroše na stromech. Bez parazitování na Katolické církvi není schopna 2.vatikánská novocírkev existovat. Je potřeba odstranit parazita, nikoliv pokácet strom Katolické církve. Odstraňování parazita TEPRVE začalo 23.9.2017 Čím se 23. září 2017 uskutečnila Apokalypsa Zjevení 12. kap.
PetraB
Matesi, je vidět, že nevěříte poselství Varování, protože tam je to řečeno, už před několika roky, že to příjde!
PetraB
Poselství Varování jsou pravá.
apredsasatoci
LoneWolf33 áno, to Pán povedal. A týka sa to každého, kto vyrovná Pánovi chodníky. Pýtam sa: už si vyrovnal Pánovi chodníky?