Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks468
frondziak
5

Macierewicz: To przełom w naszej historii!!!

fot. ppor. Robert Suchy(CO MON)

„To przełom w naszej historii; to znak że wolność wróciła na te ziemie; to znak, że bezpieczeństwo nas, naszych rodzin, naszych dzieci powróciło do Polski, do Europy Środkowo-Wschodniej” - mówił dziś szef MON Antoni Macierewicz w Elblągu podczas uroczystości powitania żołnierzy wielonarodowej Dywizji Północny Wschód.

Macierewicz dodawał:

„[…] Plan, który z takim trudem wykuwał się w ostatnich latach, który jeszcze półtora roku temu nie dla wszystkich był jasny i nie dla wszystkich był pewny - że połączone wojska NATO staną na flance wschodniej i będą broniły wszystkich narodów Europy, a nie tylko wybranych; że ten plan w ciągu roku zostanie zrealizowany”

Podkreślał także, jak istotne jest to fakt dla bezpieczeństwa Polski oraz całej Europy:

„Nie tylko wojska natowskie tu stoją, nie tylko wojska amerykańskie są z nami, ale stworzyliśmy, zorganizowaliśmy łańcuch dowodzenia, w którym dowództwo elbląskie będzie odgrywało kluczową rolę, a miasto - od tego momentu, na mapach całego świata będzie oznaczone jako miasto broniące Europy przed każdym zagrożeniem”.

W dowództwie służyć będą oficerowie z 13 państw NATO:

„To będzie wielonarodowe dowództwo, które będzie łączyło nas w jedną "żelazną pięść", która nie pozwoli żadnemu wrogowi naruszyć wschodniej granicy NATO, nie pozwoli zagrozić narodom: estońskiemu , litewskiemu, łotewskiemu czy polskiemu”
- mówił Macierewicz.

dam/PAP,IAR,Fronda.pl

www.fronda.pl/a/macierewicz-to-…
Traper
fakt: wróciło całkowite bezpieczeństwo chazarów poprzebieranych za Polaków!!!
brego anatorn
.... o tak, a szczegolnie to teraz ta bratnia armia amerykanska nam w tym wszystkim pomoze, to oni nam teraz (w taki czy inny sposob) pokazywac, wyznaczac i bronic beda granice tej naszej "wolnosci"....
Naleczxxx
Maciarewicz zlikwidował Ruskie służby to dlatego tak na niego ujadacie? Może nie jest piękny nie ma dykcji itp itd ale nie jest na pewno zdrajcą i folksdojczem. Wiecie jak Judasz skończył to sobie "Pasje" obejrzyjcie on też myślał ,że to nic takiego. Nie podzielam tylko tego entuzjazmu Pana Antoniego co do tych sojuszników tyle tych dowództw a całego tego wojska tyle ,że ho ho.
Syn Marnotrawny
Czy, gdyby zależało mu na poprawie bezpieczeństwa Polaków, nie obstawałby za powszechnym dostępem do broni ? Kto nam Cię przysłał Antoni ?
1066 nadal w mocy - chwała panu Macierewiczowi, nieskazitelnie czystemu mężowi stanu - wiwat koledzy, którzy nakręcają kolejny wał, przy którym amber gold, to główka szpilki. Jak ukraść Polakom to, co w ich ziemi. . . a pod stopami mamy niezmierzone skarby, a …More
Czy, gdyby zależało mu na poprawie bezpieczeństwa Polaków, nie obstawałby za powszechnym dostępem do broni ? Kto nam Cię przysłał Antoni ?
1066 nadal w mocy - chwała panu Macierewiczowi, nieskazitelnie czystemu mężowi stanu - wiwat koledzy, którzy nakręcają kolejny wał, przy którym amber gold, to główka szpilki. Jak ukraść Polakom to, co w ich ziemi. . . a pod stopami mamy niezmierzone skarby, a mądre korzystanie z nich robi w 10 lat z Polski Potęgę, przy której niemcy są jak województwo zabite dechami. Mam nadzieję, że nie ma tu takich co sądzą, że oni tu jakąś flankę przyjechali ochraniać ; )
Historyczne prawidło jasno mówi: jeśli chcesz mieć ziemię, musisz wyrżnąć właścicieli.
Życzę dobrej nocy
borgan
Wojska NATO będą broniły wszystkich narodów Europy? Skąd ta pewność?