Clicks1.1K

BENEDIKT XVI. JEDINÝ LEGITÍMNY SVäTÝ OTEC

Laudetur Jesus Christus

Z týchto podpisov je úplne jasné,kto je právoplatným pápežom.Pre tých ,ktorí si ani len nedokážu predstaviť,že by mohol byť Bergoglio neoprávnene na Petrovom stolci a pre väčšinu neznalých laikov,ktorí idú za tým,čo im tlačia do hláv,ako slepé ovce na porážku a žijú v klamstve tu mám drobný no veľmi významný detail.Pápež Benedikt XVI.neprestal nikdy používať v podpise jednu dôležitú vec.Vo svojom podpise naďalej používa "PP"(Pontifex Pontificum) a tým dáva jasne najavo tým čo o tom vedia a sú zasvätený do problému,že je stále právoplatný a jediný pápež,vikár Božského Spasiteľa tu na zemi.Preto Bergoglio nemôže používať titul Pontifex Pontificum.

Pápež Benedikt XVI sa vzdal iba ministerstva alebo výkonu úradu, ktorý dostal, a nie munície , ktorý je samotným úradom. Kánony 332, §2 a 749, §1].
Benedikt XVI je stále jediný a právoplatný vikár môjho Pána na Petrovom stolci,ktorý bol donútený z neho odísť.

Benedikt sa vzdal múrov a budov,ale nikdy samotného Pápežstva.pretože to je dosmrtný úrad.A podľa kánonov,pokiaľ žije právoplatný pápež nebude nikdy ďalší po ňom pápežom.Benedikt sa nikdy nevzdal svojho bieleho rúcha,nikdy sa nevzdal svojho prsteňa.

ON JE STÁLE JEDINÝ LEGITÍMNY SVäTÝ OTEC.

Bráňte Pravú Katolícku Cirkev na čele s Benediktom XVI. ..Bráňte Pravú obetu Pána....Bojujte proti zneucťovaniu Ježiša Krista vlkmi,ktorí slúžia teraz vo Vatikáne šelme.

Bojujte za Pravú Katolícku Cirkev vedenú Benediktom XVI .

Odíďte od falošného proroka a antipápeža,ktorý je čestným predsedom slobodomurárskej lóže Rotary klubu,ktorý sa snaží zničiť katolícku Cirkev.

Gloria Patri et Filio et Spiritui sancto, sicut erat in principio et nunc et semper et in saecula saeculorum. Amen.

Jasně, je to tutovka Petruši, zasvěcenče do problému :) Přečetl jsem si text a docela pobavilo. Přání otcem myšlenky, že? Takže nezbývá, než se spolehnout na přírodu a prostě až někdo z těch dvou umře, tak to vyřeší takové starosti co prozatím máš. Ale mám divné podezření a šimrání v zádech ty kujóne, že zase nějaký kotrmelec vymyslíš. Mimochodem asi ti nestačí video Benedikta XVI. …More
Jasně, je to tutovka Petruši, zasvěcenče do problému :) Přečetl jsem si text a docela pobavilo. Přání otcem myšlenky, že? Takže nezbývá, než se spolehnout na přírodu a prostě až někdo z těch dvou umře, tak to vyřeší takové starosti co prozatím máš. Ale mám divné podezření a šimrání v zádech ty kujóne, že zase nějaký kotrmelec vymyslíš. Mimochodem asi ti nestačí video Benedikta XVI. kde vše popírá co ty tady na Glorii píšeš a že Františka respektuje jako zcela právoplatného papeže, že? :)

Já vím, to je jako s těmi plackozemci. Chodím po placce a Země se netočí, tvrdí... Vždyť bychom ulétli do vesmíru odstředivou silo, kdyby se točila... Přesvědčeného nepřesvědčí nikdo. Hezký den přeji a zase něco přidej. Množství informací a jejich zmatečnost a kvantita zavinila i Pearl Harbor. Své posluchače si sekty najdou -, množství informací, ritualismus, vymaštěné hlavinky ... a smrt... enigmaplus.cz/nejnebezpecnejs… je to klasické .... a formy u mnoha sekt jsou tak stejné.... např. ozivote.blog.cz/1905/imanuelite

Je toho mnoho a vždy tam je nějaký "osvícený" a nebo generátor kvanta informací se širokým záběrem a tím lidem "vykouří" hlavu.... Pořád tak stejné.... To samé umějí v sekulární sféře diktátoři a v každém uskupení je plno verzí malých či větších "mesiášů" a znalců a příslušníků "bratrstva temné triády". Takže není nad selský rozum a zdravé a pravdivé informace.
zaba
Dobrý postřeh s tím podpisem, Bergoglio při svém civilně pojímaném papežství ve svém podpisu určitě PP nemá.
zaba likes this.
Marian7
Benedikt XV l je svätý ? A kto ho vysvätil ?
PetraB
Vy jste, Mariane, nikdy neslyšel, že papeži se říká svatý otec?
Mates5485
Ty čo hlásia bludy a herézy asi ťažko sú svätými otcami a od 2 VK sú všetci aj keď právoplatný,ale veľa bludy šírili nepočítam bergolia.
apredsasatoci likes this.
ekans
mluvčí Peťky
Petrvs je takový trolík, že? Ale toto se mi líbilo Melánie: Niečo pre poniektorých pisateľov na Glorii.
ekans
to je tvoje parketa
Kallistratos likes this.
PetraB
Kallistrate, Vaše pýcha nezná mezí?? Zaúpíte jednou, až zjistíte, koho takto nazýváte...:-(
Petruško milá, úpím již teď, když si vzpomenu na blbosti prezentované tebou pod magdach a nejenom pod ní. Hodně pobavilo ZJEVENÍ SVATÉHO JANA, KAPITOLA13: MOŘSKÝ HAD, PŘÍŠERA, MÁ VYSTOUPAT NA PEVNINU UŽ DNES V NOCI! V PORTUGALSKÉ SESIMBŘE! MODLEME SE, PROSÍM! MŮŽEME TO JEŠTĚ ZASTAVIT! MODLITBAMI… A jak se daří v podnikání se raději ani neptám: MARIÁNSKÉ SPOLEČEN…More
Petruško milá, úpím již teď, když si vzpomenu na blbosti prezentované tebou pod magdach a nejenom pod ní. Hodně pobavilo ZJEVENÍ SVATÉHO JANA, KAPITOLA13: MOŘSKÝ HAD, PŘÍŠERA, MÁ VYSTOUPAT NA PEVNINU UŽ DNES V NOCI! V PORTUGALSKÉ SESIMBŘE! MODLEME SE, PROSÍM! MŮŽEME TO JEŠTĚ ZASTAVIT! MODLITBAMI… A jak se daří v podnikání se raději ani neptám: MARIÁNSKÉ SPOLEČENSTVÍ ZAČÍNÁ PODNIKAT! Pomůžete nám? Držím ale palce, aby mysl byla zdravá a paže silné!
LH krásné roucho, ale vstupovat do prostoru těch, kteří produkují úvahy, viz odkaz o 5 cm výše... nevím, nevím... VELKÁ VĚC! DNES, 4.6.2019, V DEN MATKY SPÁSY, BYLA VYSLOUŽENA MŠE SVATÁ PRAVOSLAVNÁ NA MÍSTĚ MARIÁNSKÉHO SLOUPU NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ! PO VÍCE NEŽ STO LETECH!!
PetraB likes this.