BeatkaS
Nie trzeba być geniuszem, trzeba tylko zacząć samodzielnie myśleć a nie powtarzać za telewizoryjnymi kowidiotami jakie to wszystko jest bezpieczne, przebadane, skuteczne w 100 procentach, nie będziemy nosić masek, nie będziemy zarażać, nie będizemy chorować, nie będziemy leżeć w szpitalach, no i w końcu nigdy nie umrzemy... Ludzie! Obudźmy się!!!! Ile jeszcze kłamstw i oszust musimy bezmyślnie …More
Nie trzeba być geniuszem, trzeba tylko zacząć samodzielnie myśleć a nie powtarzać za telewizoryjnymi kowidiotami jakie to wszystko jest bezpieczne, przebadane, skuteczne w 100 procentach, nie będziemy nosić masek, nie będziemy zarażać, nie będizemy chorować, nie będziemy leżeć w szpitalach, no i w końcu nigdy nie umrzemy... Ludzie! Obudźmy się!!!! Ile jeszcze kłamstw i oszust musimy bezmyślnie przyjąć, ilu jeszcze ludzi musi oddać życie by to w końcu zrozumieć????
Quas Primas
Powiedz to @Elkamowi - kowidiańskiemu .propagandziście
modernistae prohibere
Quas Primas
Powiedz to @Elkamowi - kowidiańskiemu .propagandziście

Czy nie lepiej pominąć milczeniem tego kretyna? Wspominanie o nim tylko go nakręca.
Quas Primas
MOŻE MASZ RACJĘ...
BeatkaS
Zdecydowanie popieram @modernistae prohibere g...a lepiej nie ruszać nie będzie swądu 😉
Bos016
„Gdyby szpitale stosowały protokół Zelenki z dożylnym podawaniem witaminy C i witaminy D, to zgony związane z COVID-19 praktycznie nie istniałyby”
translate.goog/…ol-intravenous-vitamin-c-and-d-covid19-deaths.html
Quas Primas
Prawda, która boli ogłupionych i zaślepionych zwolenników szczypawek.