Clicks6
NewsLetters

ВВП: Гріх проти Святого Духа та ковід-пропаганда

відео:
wistia.com/medias/ykf40uvnf6
ugetube.com/watch/yPbz8gU6gf4nh82 rumble.com/vps9g5-43309013.html cos.tv/videos/play/32326322637803520

bitchute.com/video/3YhXm0ZaVuEP/


Що таке гріх проти Святого Духа?

Затверділо вважати Божу силу демонською силою. Ісус визволив і зцілив чоловіка, сліпота і глухота якого були наслідками опанованості демонічною силою. Фарисеї не могли заперечити Божу силу, якою Ісус вигнав демона. Але щоб не бути зобов’язаними прийняти правду, що Ісус є Месія, Син Божий, вони вигадали найбрутальнішу брехню – начебто Ісус був у єдності з дияволом. Вони сказали: «Отой не інакше виганяє бісів, як тільки Вельзевулом, князем бісівським» (Мт. 12,24). Це гріх проти Святого Духа. Тому Ісус сказав: «Кажу вам: Усякий гріх, усяка хула проститься людям; але хула на Духа не проститься» (Мт. 12,31).

Але гріхом проти Святого Духа є і те, що демонічна брехня маскується церковним авторитетом. Так створюється оманлива суспільна думка, нібито це не демонська дія, а Божа, тобто начебто це є правда, добро і любов.

Сьогодні церковний авторитет зловжив Божим авторитетом і захищає та пропагує сатанинську систему. Її рушійною силою є експериментальна мРНК-вакцинація. Це зловживання церковним авторитетом є гріхом проти Святого Духа. Пропагується гасло: «Вакцинуватися – це прояв любові».

Сучасна мРНК-вакцина пов’язана зі сатанинським ритуалом: після кесаревого розтину з дитини заживо виривають нирку, а тканину з неї використовують для виготовлення вакцин; потім дитину вбивають. Введення вакцини – це фактично сатанинське антихрещення. Ці т.зв. вакцини масово вводяться людям. Кров цих дитячих жертв падає на вакцинованих.

Сьогодні вже існує ціла брехлива система, до якої належать світові еліти, мейнстрім-медіа, лжепапа Франциск і вся його берголіанська секта, яка окупує Христову Церкву.

Лжепапа грішить проти Святого Духа тим, що:

1) Інтронізував демона Пачамаму у Ватикані (2019 рік) і таким чином інтронізував диявола як Бога. Цим духовно розпочав ковідний геноцидний процес.

2) Лжепапа грішить проти Святого Духа і тим, що скасовує Божий закон і заповіді та легалізує заборонену содомію. За цим збоченням є нечистий дух, який засліплює і поневолює людину. Ісус виганяв нечистих демонів, а одержимих людей визволяв і зціляв. Бергольйо, навпаки, удержує нечистих духів в опанованих людях, а до обманених людей їх вселяє.

3) Лжепапа грішить проти Святого Духа також тим, що піддав вакцинаційному сатанинському антихрещенню цілий Ватикан, окрім трьох гвардійців.

Бергольйо запроваджує прямо сатанинський принцип, а саме: кожен, хто виступить проти систематичного вакцинаційного голокосту, повинен бути названий найбільшою загрозою для людства. Бергольйо затавровує кожного невакцинованого як безвідповідального і як того, хто грішить проти свого ближнього і проти так званого блага суспільства. Внаслідок цього злочинного принципу світові еліти у єдності з Бергольйо вже запроваджують обов’язкову вакцинацію усіх людей. Бергольйо заявив: «Це треба зробити!»

Згідно з Бергольйо, нормальна людина, яка має здоровий глузд і відкидає небезпечну вакцину, вже не сміє вільно пересуватися. Цей сатанинський дух проникає у закони християнських народів. На основі брехливих фраз Бергольйо про так звану відповідальність і так звану загрозу запроваджується принцип насильної вакцинації усіх людей на планеті. Зловжитий церковний авторитет проклав шлях сатанинській системі і далі її пропихає. Це найбільший злочин і гріх проти Святого Духа! Він не хоче допустити навіть існування людини, яка не підпорядковується системі. Бергольйо висуває гасло: «Вакцини для всіх. Vaccini per tutti.» Коротше кажучи: Ти мусиш здійснювати поступове вакцинаційне самогубство. Якщо не зробиш цього, система буде тебе лінчувати, а потім ліквідувати.

Гріх проти Святого Духа, який здійснює Бергольйо та його секта, тягне за собою пекло, бо він не буде прощений. Чому? Тому що єпископ або священик, який його здійснює, вже настільки з’єднався зі сатаною і його програмою брехні та смерті, що ненавидить правду і затверділо відкидає спасительне покаяння.

У Чехії мРНК-вакцинацію пропихають два єпископи. Цим вони чинять гріх проти Святого Духа: Пльзенський єпископ Голуб – пастирським листом від 29 серпня, та голова Чеської єпископської конференції архиєпископ Граубнер – закликом від 17 листопада.

Божа анатема на єпископів

В апостольському та пророчому авторитеті проголошуємо: Кожен католицький, а також православний, єпископ та священик, який пропагує експериментальну мРНК-вакцинацію, відповідно до Гал. 1,8-9 сам себе виключив з Церкви Христової. Таїнства, які він уділяє, вже є недійсні! Якщо він вчасно публічно не покається, то помре в затверділості і його чекає вічне засудження у пеклі.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

Дано на празник Христа Царя 21.11.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8