„Panie Premierze! Nie stać nas dalej. Nie jesteśmy bogatym krajem zachodnim” – zwrócił się do premiera Mateusz Morawieckiego, Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Przedstawiciele polskiego biznesu podkreślają, że rząd porusza się w epidemicznej mgle na oślep, zabijając przy tym rodzimą gospodarkę.
olek19801

Lockdown efektem wróżenia z fusów. Nie ma analiz ani badań. Przedsiębiorcy apelują do Morawieckiego…

Mateusz Morawiecki. / foto: KPRM „Panie Premierze! Nie stać nas dalej. Nie jesteśmy bogatym krajem zachodnim” – zwrócił się do premiera Mateusz …
pielgrzym55
A maseczki to szamanizm, gusła.
fartuszniak leszek
Był taki bankier David Rockefeller, którego majątek był szacowany na 3,3 mld dol.
=> dziennik.com/…en-ma-wladze-kto-ma-pieniadze/
Można postawić pytanie:
Jakie pomysły mogą przyjść komuś do głowy, który zgromadził taką fortunę ?
Może się bawić w charytatywę na pokaz, ale też może jego pycha wynikająca ze stanu posiadania wytworzyć ambicję wpływania na losy świata.
cytat:
"Według anonimowych …More
Był taki bankier David Rockefeller, którego majątek był szacowany na 3,3 mld dol.
=> dziennik.com/…en-ma-wladze-kto-ma-pieniadze/
Można postawić pytanie:
Jakie pomysły mogą przyjść komuś do głowy, który zgromadził taką fortunę ?
Może się bawić w charytatywę na pokaz, ale też może jego pycha wynikająca ze stanu posiadania wytworzyć ambicję wpływania na losy świata.
cytat:
"Według anonimowych informatorów David Rockefeller nazywał ludzi biedniejszych od siebie „robakami”, a także często miał powtarzać, że “wystarczy jeden duży kryzys, by społeczeństwa zaakceptowały nowy porządek świata."
---
A jak można uzyskać władzę nad innymi ludźmi ?
Można to zrobić terrorem fizycznym jak rewolucja francuska czy rosyjska, ale to wywołuje opór podbitej ludności i konieczność utrzymywania rozbudowanego aparatu represji. Za pomysłami rządzenia światem stoi szatan i on nie chce męczenników, ale sługi, którzy jego warunki przyjmą dobrowolnie, to znaczy, że odrzucą Boga Stwórcę, by przeżyć na ziemi.
A jak wytresować sobie dobrowolnych niewolników ?
Najlepiej ich zubożyć, by myśleli, że to dla twego dobra i zaczęli "jeść z ręki władzy".
To właśnie zaproponował Rokefeler, że wystarczy wywołać duży kryzys światowy i większość ludzi zaakceptuje nowy porządek świata.
Więc mamy światową "pandemię", a pod pretekstem restrykcji sanitarnych większość ludzi będzie doprowadzona do ubóstwa, a jak swego czasu mówił Urban "rząd zawsze się wyżywi".
Patrząc na to, co obecnie się dzieje, to nie ma najmniejszego sensu. Przez lata rządzący zachęcali, by brać sprawy w "swoje ręce", a teraz straszą karami za inicjatywę gospodarczą.
Ta władza w Polsce nie rządzi od siebie, ale wykonuje polecenia ośrodków, które są poza granicami Polski.
Autorzy tego kryzysu są okultystami i muszą być instruowani przez samego szatana za tą władzę, jaką mają na ziemi. Celem tego wysterowanego kryzysu jest, by jak najwięcej ludzi poszło na wieczne potępienie, czyli by nie dostąpili Zbawienia, a Zbawienie to jedyny sensowny cel naszego ziemskiego życia, bo prędzej czy później i tak stracimy nasze ciała.
Inaczej nie da się zrozumieć tego obecnie dziejącego się absurdu.
Zresztą to co się dzieje zostało przepowiedziane w Nowym Testamencie:
Apokalipsa Św Jana 13:13-18
I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
wlowoj
decyzje o lockdownach i obostrzeniach nie zapadają w Polsce...
jac505
Oni muszą realizować scenariusz zniszczenia gospodarek. Dzięki wirusowi plan dławienia gospodarek wychodzi znakomicie a wraz z nim plan niszczenia naszego zdrowia i życia. Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !
TomUrb
"...podkreślają, że rząd porusza się w epidemicznej mgle na oślep, zabijając przy tym rodzimą gospodarkę"
Powiem tak, jeśli ktoś myśli, że oni poruszają się we mgle, to znaczy że sam porusza się we mgle 🤪
Weronika....S
Walą na oślep cepami. Kto podpadnie ma dodatni kowid, a kto się zaszczepi, to nie wiadomo czy będzie żył dłużej czy krócej...
TomUrb
Może cepami chcą rozpędzić tę mgłę 🤪
Ja w każdym razie uważam, że w tym szaleństwie jest metoda. Trudno jest w to uwierzyć, żeby rządy działały na zgubę rządzonych przez siebie narodów, ale czy to pierwszy raz w historii?
Konfederacja Korony Polskiej
...na " pana " to trzeba mieć wygląd i pozycję a nie być mianowanym lucyfera !
olek19801
Nie istnieje chyba żaden oficjalny dokument, badanie, analiza, które wskazywałoby konieczność takiego rozwiązania
V.R.S.
Ale może istnieć polecenie służbowe.