Clicks1K

Zastraszona spisywaniem za brak maseczki kobieta ma atak padaczki

Guess
5
Zastraszona przez policję kobieta dostała ataku padaczki. Utrata zdrowia i życia są nagminne. Tajemnica poliszynela.More
Zastraszona przez policję kobieta dostała ataku padaczki.
Utrata zdrowia i życia są nagminne. Tajemnica poliszynela.
Matricaria
Sytuacja epidemiczna wynikająca z pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wywoływana przez niego infekcja COVID-19 wpływa na funkcjonowanie mieszkańców poszczególnych części globu. Uruchamia wiele mechanizmów, które wpływają na stan naszego zdrowia psychicznego:

izolacja i ograniczony kontakt z bliskimi,
niepewność związana z przyszłością, zmiany zaleceń i wytycznych,
brak poczucia bezpieczeńst…More
Sytuacja epidemiczna wynikająca z pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wywoływana przez niego infekcja COVID-19 wpływa na funkcjonowanie mieszkańców poszczególnych części globu. Uruchamia wiele mechanizmów, które wpływają na stan naszego zdrowia psychicznego:

izolacja i ograniczony kontakt z bliskimi,
niepewność związana z przyszłością, zmiany zaleceń i wytycznych,
brak poczucia bezpieczeństwa,
nasilanie się lęku, stanów depresyjnych,
dysonans związany z kontaktem z drugim człowiekiem, który jest dla nas tak naturalny i potrzebny.

Dlatego hasłem tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego jest „Zdrowie psychiczne dla wszystkich. Większa inwestycja – większy dostęp”.

Starsi i młodsi odczuwają stany niepokoju, narastający stres i coraz większe trudności z radzeniem sobie z nieprzyjemnymi emocjami. Często sami lub otoczeni ludźmi, ale wciąż w poczuciu osamotnienia nie umieją poradzić sobie z obciążeniami psychicznymi, jakich doświadczają. Potrzebna jest pomoc specjalistów – lekarzy psychiatrów.

W zdrowie psychiczne warto inwestować, warto o nim mówić, ponieważ tylko tak można podkreślać jego wagę, popularyzować temat i pomagać uniknąć wielu chorób lub pogłębiania się już występujących.

ore.edu.pl/…ien-zdrowia-psychicznego-2020/
Matricaria
Nakaz noszenia maseczek w całym kraju przypadł w Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego,to trochę niepokojąca zbieżność,jakby wszyscy byli potencjalnymi kukułami w kolejce do leczenia.Zaczynam rozumieć postępowanie naszych przodków, wobec stanu ciągłego zagrożenia nosili medaliki,relikwiarzyki,wodę święconą,na podwórkach stawiali kapliczki by mieć w pobliżu miejsce poświęcane.Skoro powietrze …More
Nakaz noszenia maseczek w całym kraju przypadł w Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego,to trochę niepokojąca zbieżność,jakby wszyscy byli potencjalnymi kukułami w kolejce do leczenia.Zaczynam rozumieć postępowanie naszych przodków, wobec stanu ciągłego zagrożenia nosili medaliki,relikwiarzyki,wodę święconą,na podwórkach stawiali kapliczki by mieć w pobliżu miejsce poświęcane.Skoro powietrze skażone jest wirusami to tylko nadprzyrodzone moce mogą je oczyścić.
Guess
Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że …More
Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich ” oficjalne stanowisko organizatorów.

Na placu Zamkowym w Warszawie rozpoczęła się manifestacja antyCovidowa. Policja spisywała uczestników, którzy nie mieli maseczek. Na placu Bankowym doszło do niebezpiecznej sytuacji. Siedzącą na przystanku autobusowym kobieta poczuła się zastraszona przez policjantów. Mundurowi chcieli spisywać “za brak maseczek”. Spowodowało to atak padaczki kobiety. Kręcący zdarzenie Jan Bodakowski wzywał otoczenie oraz interweniujących policjantów o wezwanie karetki ale na filmiku nie widać, żeby mundurowi podjęli tą czynność.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Król Miłosierdzia do Ludzkości.

W krajach na całym świecie wrze pod powierzchnią z niepokoju, zarówno ze względu na nienawiść okazywaną człowiekowi przez człowieka, jak również trwające wstrząsy żywiołowe. Tak będzie, gdy Matka Natura uwolni wkrótce to Nieoczekiwane, aby pokazać człowiekowi, że nie jest w stanie, niezależnie od jego aroganckiej pewności siebie, kontrolować wszystkiego.

Człowiek…More
Król Miłosierdzia do Ludzkości.

W krajach na całym świecie wrze pod powierzchnią z niepokoju, zarówno ze względu na nienawiść okazywaną człowiekowi przez człowieka, jak również trwające wstrząsy żywiołowe. Tak będzie, gdy Matka Natura uwolni wkrótce to Nieoczekiwane, aby pokazać człowiekowi, że nie jest w stanie, niezależnie od jego aroganckiej pewności siebie, kontrolować wszystkiego.

Człowiek ma wiele lekcji do przerobienia. Ciągłe wysiłki w celu zwiększenia władzy na najwyższych szczeblach przez tych, którzy rządzą, mają wpływ na zwykłego człowieka, który polegać ma na tym rządzie i liderach interesu, że będą dbać o jego potrzeby. Pomoc, której potrzebuje człowiek, okazywana jest tylko wtedy, gdy przywódcy ci rządzą z prawdziwą miłością w sercach dla swoich bliźnich. Niestety, chciwość i żądza władzy oznacza, że w rzeczywistości nie to jest celem wielu przywódców świata.

Bóg Ojciec nie będzie dłużej tolerować waszych grzesznych czynów

Moje ostrzeżenie dla przywódców z całego świata, kimkolwiek są, jest następujące:

Narzucanie waszym bliźnim nieuczciwych praktyk i życiowych utrudnień spowoduje, że ręka Mojego Przedwiecznego Ojca szybko spadnie w tych krajach i miejscach, w których przebywacie. On nie będzie dłużej tolerować waszych grzesznych czynów. Ukrywajcie się, jeśli chcecie, ale będzie to bezużyteczne. Wasze arsenały z bronią zagłady zostaną zniszczone. Takie traktowanie waszych bliźnich stworzy sytuację, w której, czy tego chcecie, czy nie, będziecie musieli odpowiedzieć przed Bogiem, Przedwiecznym Ojcem. Wasze moralne zobowiązania muszą być dotrzymane, ponieważ ostatecznie osądzeni będziecie za swoje działania.

Kierujcie waszymi bliźnimi z miłością, godnością i szacunkiem dla ich fizycznego i moralnego dobra. Jeżeli odmawiacie ludziom prawa do religijnej wolności lub narzucacie im jakiegokolwiek rodzaju dyktaturę, która w imię jedności politycznej zmusza ich do zaprzestania lub ograniczenia ich religijnych praktyk, to jesteście zgubieni. Nie tylko będziecie cierpieć za swoje działania, ale osąd będzie surowy. Ci z was, którzy przysięgają wierność swoim bliźnim w imię Boga, Przedwiecznego Ojca, a mimo to przygotowują nieuczciwe nowe ustawy, odmawiające im prawa do żywności, schronienia i religijnej wolności, skonfrontowani zostaną z gniewem i ręką Boga Ojca.

Świat cierpi teraz w każdym kraju z powodu dyktatur, choć nie w miejscach, gdzie można by było przypuszczać. Świat cierpi również trudności finansowe, które wrażliwych czynią słabszymi. Mówię teraz do tych przywódców, którzy mają jakiekolwiek poczucie chrześcijańskiego obowiązku, by walczyli o prawo umożliwienia Moim Naukom oddziaływania na ich decyzje, mające bezpośredni wpływ na Moje Dzieci na całym świecie.

Ci z was, którzy zmawiają się w kuluarach władzy w celu tłumienia w kontrolowany sposób wielu krajów, co będzie miało wpływ na wszystkich, naród po narodzie, i wszędzie doprowadzi do życiowych trudności, zdajcie sobie sprawę, że wasze działania będą ukarane. Bóg, Przedwieczny Ojciec, okazywał do tej pory cierpliwość w nadziei, że ujrzycie bezcelowość waszych dróg. Zamiast tego przecie do przodu jak elitarna grupa, która uważa się za ważniejszą od reszty ludzkości. Wasze działania, bądźcie ostrzeżeni, zakończą się katastrofą. Wasze uzależnienie od bogactwa, dominacji i chciwości pozostawi was nie tylko nagimi i bezbronnymi, ale w jeszcze gorszym stanie niż ci, których maltretowaliście przez nadużycie władzy.

Nadszedł czas walki, aby uwolnić świat od zła i władzy szatana. Bóg Ojciec jest teraz w trakcie uwalniania wielu trzęsień ziemi, tsunami i powodzi, co jest próbą przebudzenia was. Wasze zmowy dla obalenia przywódców światowych i przywódców grup religijnych oraz wprowadzenia środków kontroli, w tym jednej światowej waluty, nie będą ignorowane. Ponieważ będziecie świadkami tych wydarzeń rozgrywających się teraz, nie będzie dla was możliwe, by je zlekceważyć. Wydarzenia te wstrząsną waszym ślepym pędem do władzy. Uświadomicie sobie błędy waszych metod. A kiedy to nastąpi, będę ciągle oczekiwał. Przybiegniecie do Mnie prosić, nie tylko o przebaczenie, ale także aby wykorzystać dla zadośćuczynienia waszą miłość do Mnie. Wy, Moje Dzieci, które macie głęboką, fundamentalną miłość do Mnie, jesteście teraz Moją największą nadzieją w pokonywaniu zła i niesprawiedliwej politycznej korupcji na świecie. Módlcie się o łaski, które pomogą wam wrócić do Mnie.

Katastrofy klimatyczne, niewidziane od czasów Noego

Modlitwa pomoże, jak mówiłem wcześniej, osłabić żywioły na świecie, które teraz prowadzą do serii katastrof związanych z klimatem, jakich człowiek nie był nigdy świadkiem od czasów Noego. Świat, który znacie, będzie cierpieć tak wiele zdarzeń na raz, że chaos i zamieszanie staną się normą.

Dlaczego mielibyście dopuszczać, aby to się zdarzyło? Mówię do tych, z olbrzymim politycznym i finansowym wpływem, którzy są wtajemniczeni w to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. To jest wasza ostatnia szansa, dawana z poczucia Miłości i Współczucia dla ludzi na całym świecie, aby zawrócić teraz i zejść z waszych złych dróg albo — ponieść konsekwencje.

Wasz Sprawiedliwy Sędzia

Jezus Chrystus

Król Miłosierdzia