Clicks2
NewsLetters

BВП: Єпископи Польщі, який синодальний шлях ви оберете – автогеноцидний чи рятівний?

Шановні єпископи Польщі!

Псевдопапа Бергольйо зробив багато кроків, якими зруйнував самі підвалини Католицької Церкви. Він є недійсним папою.

Мас-медіа оприлюднили, що в п’ятницю 21 травня 2021 року Бергольйо офіційно представив новий синодальний процес. Він триватиме два роки і буде розділений на три етапи. Дієцезіальний етап Бергольйо розпочне у Ватикані 9-10 жовтня 2021 року, а від 17 жовтня він проходитиме в окремих дієцезіях. Процес керуватиметься двома «Instrumentum Laboris» і закінчиться у жовтні 2023 року. Цим закінчиться існування Католицької Церкви як такої, оскільки буде офіційно скасовано папство.

Шановні єпископи Польщі! Вам, напевно, зрозуміло, що цей синодальний шлях має на меті якраз ліквідацію інституту папства. Бергольйо морально скомпрометував папство єресями, а тепер розпочав ліквідацію і самого інституту папства. Так що вже прийшов кінець Католицької Церкви у Польщі та по інших місцях. Згідно з Бергольйо та його прислужниками, католицизм буде вже тільки пережитком минулого.

Як ви поясните це своїм віруючим та священикам? Будете мовчати, чи будете викручуватися і фактично співпрацювати своєю байдужістю у цьому автогеноциді Католицької Церкви? Однак цей процес занепаду буде просуватися далі. Метою є синагога сатани – як частина об’єднуючої псевдоцеркви Нью Ейдж разом з усіма поганами і сатаністами. Гасло архітекторів НСП, тобто масонів та Бергольйо – «одна світова влада, одна валюта і одна релігія». Надіємося, що вам це вже зрозуміло. Ви не хотіли відділитися від Бергольйо як від єретика. Тому Бог допустив, що він тепер відділяється від вас і поступово скасує папство. Тому вже тепер, як перший крок синодального шляху, самі виженіть з Варшави берголіанського нунція. Щодо дворічної комедії, яка розділена на три етапи, то вже наперед все вирішено. Тепер перед вами, єпископи Польщі, є лише дві можливості:

1) або залишитеся на повідку та у фальшивому послусі Бергольйо і через два роки будете змушені прийняти його зловживання папською владою для ліквідації самого папства і католицизму;

2) або самі вийдете на інший синодальний шлях ‒ і то якнайшвидше. Цим ще під т.зв. послухом Бергольйо і згідно з його намірами відділитеся від нього і від прокляття, яке він на вас накликає. Тоді прийміть правовірного і правосильного папу, того, який зарекомендував себе у боротьбі та єдиний сміливо публічно закликав до відставки Бергольйо і всю гомосексуальну мережу. Прийнявши законного папу, ви будете брати участь у порятунку інституту папства та Католицької Церкви ‒ і не лише у Польщі. Якщо інституція Єпископської конференції Польщі буде просувати колабораціонізм і самознищення, то нехай цей рятівний крок зроблять відважні єпископи поокремо від імені своєї дієцезії.

Своїм рятівним кроком ви дасте приклад і єпископам V4, тобто Чехії, Словаччини та Угорщини, а також іншим, щоб вас наслідували! Нехай Ченстоховська Мати Божа випросить вам мудрості та відваги!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

9.06.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8