iuytui
13794
Henri_Kumans
Po przemyśleniu sytuacji w Kościele Katolickim, doszedłem do wniosku, że nieprzypadkowo kościoły zostały pozamykane przez samą hierarchię, a ofiara mszy świętej w wielu krajach zniesiona. Bóg widać nie chce takiej ofiary, ani takich ofiarników, dlatego odebrał im rozum i wydał ich na zatracenie. Wierni do takich "pasterzy" już nie wrócą. Obserwujemy upadek biurokracji kościelnej. Ot co.
woj_tek
IOTA UNUM Analiza zmian w Kościele Katolickim w XX wieku-
Romano Amerio

JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH KSIĄŻEK TEOLOGICZNYCH XX - wieku

omawiających obecną katastrofalną sytuację w jakiej znalazł sie Kościół Katolicki. Znakiem czasu jest to, że ten genialny teolog, obserwujac zmiany jakie zachodzą w okresie ostatniego soboru, zapowiedający kryzys i wykazujący z żelazna logiką i konsekwencją na …More
IOTA UNUM Analiza zmian w Kościele Katolickim w XX wieku-
Romano Amerio

JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH KSIĄŻEK TEOLOGICZNYCH XX - wieku

omawiających obecną katastrofalną sytuację w jakiej znalazł sie Kościół Katolicki. Znakiem czasu jest to, że ten genialny teolog, obserwujac zmiany jakie zachodzą w okresie ostatniego soboru, zapowiedający kryzys i wykazujący z żelazna logiką i konsekwencją na czym polega odszczepieństwo od wiary, był dawniej oskarżany o czarnowidztwo i zacofanie, a dziś wraca do łask bowiem to wszystko, co opisał i co zapowiadał na naszych oczach potwierdza sie w całej rozciągłości! Ostatnio ciepło wypowiedział się o Romano Amerio Benedykt XVI! Oto jedna z najważniejszych książek XX wieku ukaże sie w języku polskim!
woj_tek
DEMON MOLOCH wystawiony w Rzymie za pozwoleniem WATYKANU

DEMON MOLOCH wystawiony w Rzymie za pozwoleniem WATYKANU
Henri_Kumans
"Wydalony ze zgromadzenia ks. Michał Woźnicki odprawia mszę świętą bezprawnie i niegodziwie". Czy dlatego wodę trzeba na niego wodę wylewać jak idzie z Najświętszym Sakramentem? Ci Salezjanie nie mają miłości, a gdzie nie ma miłości nie ma i Boga. Nieważne jak msze odprawiają, zgodnie czy niezgodnie z jakimiś bullami czy soborami drugimi, lub trzecimi. Co szkodzi, aby rzeczony kapłan odprawiał …More
"Wydalony ze zgromadzenia ks. Michał Woźnicki odprawia mszę świętą bezprawnie i niegodziwie". Czy dlatego wodę trzeba na niego wodę wylewać jak idzie z Najświętszym Sakramentem? Ci Salezjanie nie mają miłości, a gdzie nie ma miłości nie ma i Boga. Nieważne jak msze odprawiają, zgodnie czy niezgodnie z jakimiś bullami czy soborami drugimi, lub trzecimi. Co szkodzi, aby rzeczony kapłan odprawiał mszę w rycie rzymskim przy głównym ołtarzu, jak tego pragnie? Ale nie, lepiej jest podać sprawę do sądu, wezwać policję, robić eksmisję i inne gorszące cyrki. Czy to przystoi duchownym? Niech każdy czyta za zrozumieniem co mówi Słowo Boże:
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.
Henri_Kumans
Zostało to nagrane i jest w internecie. Ale to pikuś wobec braku miłości. To stało się wskutek tego braku. Bóg jeden raczy wiedzieć kto tu jest błądzący. Po owocach ich poznacie, a owoce są widoczne. Na całym bożym świecie nie odprawia się mszy świętych, nawet w Wielkim Tygodniu. Kto jest większym grzesznikiem: czy błądzący i suspendowany kapłan, czy ten który pozamykał świątynie i pozbawił lud …More
Zostało to nagrane i jest w internecie. Ale to pikuś wobec braku miłości. To stało się wskutek tego braku. Bóg jeden raczy wiedzieć kto tu jest błądzący. Po owocach ich poznacie, a owoce są widoczne. Na całym bożym świecie nie odprawia się mszy świętych, nawet w Wielkim Tygodniu. Kto jest większym grzesznikiem: czy błądzący i suspendowany kapłan, czy ten który pozamykał świątynie i pozbawił lud boży sakramentów? Pytam bo nie wiem.
JezusMaryja1
no dobrze... a nie wydaleni, wiekszosc kaplanow i biskupow, nie suspendowani zamkneli drzwi kosciolow i ciesza sie, ze maja wreszcie spokoj od ludzi, ktorzy jeszcze wierza... Gdzie ty masz oczy ?
Andreios
Kściół jest tam gdzie jest PRAWDZIWA WIARA, godność i prawość jest tam, gdzie są PRAWDZIWI i WERNI BOGU kapłani !!!!
tommy1
Można się było tego spodziewać. Suspendowany ksiądz odprawia nielegalną "mszę". 🥴

salezjanie.pl/…/Informacja_dot_…
Renia21
Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara o sromocie zamykania kościołów przed wiernymi za zgodą niegodnych swego stanowiska biskupów oraz tym co się obecnie na naszych oczach rozgrywa pod nazwą "walka z koronawirusem"

26 kwietnia 2020r. Gdybyśmy mieli więcej takich Księży, kościoły pękały by w szwach - bardzo nam ich brakuje.
www.youtube.com/watch
Renia21
Nie widzę u tego Księdza cokolwiek niegodziwego - ma po prostu dzisiaj odwagę iść za Chrystusem .
real898
To święty kapłan
PiotrM
Gdzie komentarze? To świadczy tylko o twoim tchórzostwie i że siejesz propagandę!
walecka elzbieta
ks. Michal Woznicki odprawia Mszę Św. Wszechczasow i należy się Mu wsparcie modlitewne i każde inne. Katolicy ! nie śpijcie , odwagi.