Clicks2.3K

FALL CABAL - UPADEK KABAŁY - CZĘŚĆ 4 - PART 4 - NAPISY PL - POLISH SUBTITLES

Bob
Źródło: www.youtube.com/watch ZJEDNOCZENI POWSTANIEMY, PODZIELENI UPADNIEMY!!!! Chcę dodać tutaj coś od siebie dla Was. Zaczynamy umierać w momencie, gdy milczymy pomimo tego, że w głębi …More
Źródło: www.youtube.com/watch
ZJEDNOCZENI POWSTANIEMY, PODZIELENI UPADNIEMY!!!! Chcę dodać tutaj coś od siebie dla Was. Zaczynamy umierać w momencie, gdy milczymy pomimo tego, że w głębi czujemy, że powinniśmy przemówić. Te życie, w tym ciele to 'krótki' flesz, możesz je spędzić całe śpiąc i być na kolanach. Zawsze głoście i nie bójcie się głosić prawdy i to prosto w twarz obłudnikom. Inaczej już jesteście martwi. Wolność i odwaga jest w sercach każdego człowieka! Nie milczcie a otwórzcie własne usta, nie stójcie bezczynnie bo i tak niedługo ustaniesz nad swoim grobem i zobaczysz te wszystkie talenty i rzeczy, które miałeś bądź miałaś, mogłeś lub mogłaś zrobić. Wszyscy, powstańcie z kolan- W IMIĘ WOLNOŚCI!!!!!!!!!!!!
KOLEJNE I POPRZEDNIE CZĘŚCI ZNAJDUJĄ SIĘ NA MOIM KANALE. Proszę kliknąć w nazwę kanału FREEMAN111
Dokument stworzony przez wielką badaczkę Janet Ossebaard.
Rozsyłajcie proszę tę serię dokumentów do swoich znajomych i bliskich. Niech cały Naród Polski będzie świadom obecnej sytuacji.
Jest to czwarta część z dziesięciu dostępnych. Kolejne będą regularnie dodawane na przestrzeni kolejnych dni. Nie mam żadnych intencji zarabiania na powyższych materiałach. Opublikowanie ich w innym języku pozwala na dotarcie do szerszego grona ludzi i pomaga w Wielkim Przebudzeniu.