Clicks77
ľubica
4
komentár od mariamilučka: 😍 No, páni doktori a liberálni politici na čele so samozvaným "primárom a vodcom Mudr. Matovičom" medziplanetárneho oddelenia COVIDISTOV. Od kohože dostávate 30 …More
komentár od mariamilučka:
😍
No, páni doktori a liberálni politici na čele so samozvaným "primárom a vodcom Mudr. Matovičom" medziplanetárneho oddelenia COVIDISTOV. Od kohože dostávate 30 strieborných za pretláčanie očkovania? Vakcíny sú diablov vynález a jed! Ničí prirodzenú imunitu človeka! Pre nás platia Božie slová: chorých treba liečiť (OLANO) a nie zdravých. Skutočnou príčinou núdzového stavu nie je COVID-19 ale OLANO-20. Núdzový stav bude trvať dovtedy, kým bude táto vláda. Rúško je proti COVID účinné ako sieť proti komárom. Neexistuje žiadny boj proti vírusu, ale boj proti ľudským právam,“ tvrdí Mária Šukšinová. Uviedol portál Tsargrad.tv. COVID je vojna proti ľuďom,“ varuje uznávaná ruská herečka.

Bidermanova tabuľka donucovania aby sa ľudia stali poslušnými, stratili vlastný názor. Psychológ Albert Biderman vyvinul už v r. 1956. Je to metóda, ktorá dokáže človeka zlomiť, vziať mu všetky sebavedomie a odstrániť akýkoľvek odpor.

Osem satanských bodov ako zlomiť a zničiť:

1. Izolacia
2. Monopolizacia chápánia
3. Zámerne zpôsobené vyčerpanie a debilizáce.

4. Výhrážky
5. Občasné uvoľnenie.
6. Ukazovanie všemocnosti a vševedúcnosti.
7. Ponižovanie.

8. Vyžadovanie nezmyselného


Skrze tieto manipulácie sa ľudia postupne stanú úplne poslušnými a mnohí stratia svoj vlastný názor. Je to psychologické programovanie; zmena na poslušného červíčka, ktorý čaká až mu páníček niečo prikáže. A každý, kto nezvýši hlas a nepovie "to nerobím, to je hlúposť," pomáha vytvárať nový, fašistický štát. Dnes je to ťažké ale pre naše deti to bude oveľa horšie.
2 more comments from ľubica
ľubica
Nová izraelská droga vyliečila 29 z 30 stredne závažných / závažných prípadov COVID v denných stacionároch The Times of Israel
timesofisrael.com/…id-cases-within-days-hospital/